Po czym poznasz, że łączy Was głęboka miłość?


Odprowadzacie się wzrokiem
– Gdy jesteście zakochani, nie możecie od siebie oderwać oczu. Ale gdy przeżyliście razem już ładny kawałek czasu i nadal każde z Was spogląda tęsknie, gdy drugie wychodzi, oznacza to, że miłość nadal płonie jasnym płomieniem. Tęskne spojrzenie wskazuje, że chcecie rozkoszować się waszym kontaktem jak najdłużej i nie traktujecie obecności partnera jak czegoś oczywistego. Odczuwacie nawet rodzaj seksualnej tęsknoty, gdy nie jesteście razem. I choć oboje wiecie, że Wasze drogi zejdą się znów za parę godzin lub minut i tak liczycie sekundy do następnego spotkania.

Powiększają się Wam źrenice – gdy ze sobą rozmawiacie. Jeśli twój facet ma źrenice jak spodki, gdy na Ciebie patrzy, oznacza to, że nadal jesteś jego boginią – czarne punkciki w naszych oczach rosną, gdy patrzymy na coś, co nam się podoba, co nas podnieca. I choć te czarne spodki z czasem pojawiają się coraz rzadziej, jeśli jesteście ze sobą naprawdę silnie związani, zarówno seksualnie i emocjonalnie, to zawsze na swój widok będziecie reagować rozszerzeniem źrenic.

 

W towarzystwie siadacie razem – jeśli w towarzystwie przyjaciół Ty i Twój chłopak zawsze siadacie obok siebie, oznacza to, ze wspieracie się nawzajem. Tak kiedyś siadali towarzysze broni – bok przy boku, by zawsze stawić czoła wrogowi. Jeśli i Wy tak siadacie, nie oznacza to ze wasi przyjaciele są waszymi wrogami, ale oznacza, ze lubicie być blisko siebie i kochacie się. A trzymanie się za ręce czy słodkie zetknięcie ud pod stołem jest wyrazem waszej nieustannej bliskości.

   

Łóżko wygląda jak po tornado – jeśli rankiem leży skłębiona w nogach lóżka i zostawiacie ją tak, oznacza to, że jesteście sobą nadal zauroczeni. I baraszkujecie w łóżku, tak często, że nie ścielicie go ani za często nie zmieniacie pościeli. Oznacza to, że możesz mieć zapach ukochanego jak on jest daleko.

Jak w lustrzanym odbiciu – zwróć uwagę na gesty, jakie wykonujecie, gdy jesteście razem. Jeśli w tym samym momencie krzyżujecie nogi lub przeciągacie się, oznacza to, że jesteście idealnie zgrani. Ta "kalka” jest sposobem, za pomocą którego, przekazujecie sobie niewerbalną informacje "Lubię Cię i myślę tak jak ty" i robią tak nie tylko ludzkie pary ale tez zwierzęce. Takie nieświadome "kalkowanie” sprawia, że w twoim i jego sercu gości bliskość i czujecie się bezpiecznie, a to niezbędne atrybuty każdej miłości.

Autor: Żaneta Firlej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *