Konwersacje językowe to świetny sposób na podtrzymanie i rozwijanie znajomości języka. Ponadto nauka języków obcych to doskonała okazja, by poznać i zrozumieć obcą kulturę tu w Polsce. Inni mogą uczyć się, by zrealizować cel, jakim jest podróżowanie. Dodatkowo lektoraty stwarzają możliwość spotkania ciekawych ludzi, integrują uczestników i motywują do kolejnych działań.

Grupa na zajęcia z konwersacji z języka niemieckiego dopiero się tworzy. Osoby chętne powinny skontaktować się z animatorem, panem Zygmuntem Małkiem dzwoniąc pod numer tel.: 0 880 012 259 lub pisząc na adres: zygmal@yahoo.com lub Alicją Rojek dzwoniąc pod numer tel.: 0 503 405 170 lub pisząc na adres: alicja.rojek7@wp.pl. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu przy ul. Ludwika Krzywickiego 34, w Warszawie. Sale, w której będą spotykać się kursanci zapewni Fundacja.

Fundacja Nestor, którą wspiera Centrum Medyczne LIM, poprzez swoją działalność motywuje osoby w wieku emerytalnym do aktywności w życiu codziennym, rozwijania swojej wiedzy i pasji. W trakcie kariery zawodowej często brakuje czasu na dokształcanie się, podróże, pogłębianie swoich zainteresowań. Na emeryturze wolnego czasu jest więcej i warto tą możliwość wykorzystać.

Szczegóły dotyczące proponowanych zajęć znajdują się stronie www.fundacjanestor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *