Pościel dla dzieci – jakie wzory są na topie?

Małe dzieci często mają trudności z zasypianiem, a przemęczeni rodzice zgadzają się, by maluchy spały z nimi w jednym łóżku. Jeżeli chce się uniknąć takiej sytuacji, warto postawić na modną, kolorową pościel dziecięcą – dzięki niej zachęcenie córki lub syna do zasypiania we własnym łóżeczku będzie o wiele łatwiejsze. Jakie wzory pościeli dziecięcej są obecnie na topie?

Pościel dla dziewczynek

Najmodniejszym wzorem pościeli dla dziewczynek jest Kraina Lodu. Siostry z Krainy Arendelle, Elsa i Anna, są uwielbiane przez kilkulatki, co sprawia, że dziewczynki marzą, by obie księżniczki towarzyszyły im co wieczór w czasie zasypiania. Pościel z Krainy Lodu można znaleźć między innymi na https://zaira.pl/pl/c/Posciel-do-lozeczka/17. Równie modna jest pościel z wizerunkiem Maszy, która rozbawia dzieci z całego świata. Zabawna Masza przeżywa mnóstwo szalonych przygód wraz z byłym cyrkowym Niedźwiedziem, dzięki czemu dziewczynki uwielbiają wszelkie gadżety związane z rosyjską bajką. Wśród bajkowych wzorów modne są również poszewki z Kubusiem Puchatkiem, Kucykami Pony, Myszką Mickey i Minnie, Świnką Peppą, Hello Kitty, a także z Księżniczką Zosią.

Wybierając pościel dla dziewczynek, warto zwrócić uwagę także na motywy ze zwierzakami. Nieco starsze dziewczynki kochają pieski i kotki, dlatego pościel z ich wizerunkami z pewnością je ucieszy. Nastolatki będą zadowolone również z poszewek z Soy Luna, Violetta lub Monster High, czyli najpopularniejszymi produkcjami dla młodzieży ostatnich lat.

Pościel dla chłopców

Jak wiadomo, chłopcy preferują nieco inną pościel niż dziewczynki. Nie przepadają za różem, postaciami księżniczek czy też kucykami Pony. Najmłodsi chłopcy z pewnością ucieszą się, gdy otrzymają poszewki ozdobione wizerunkami bohaterskich psiaków z Psiego Patrolu, ciuchciaków ze Stacyjkowa, czy odważnych lokomotyw z wyspy Sodor, występujących w bajce Tomek i Przyjaciele. Natomiast podobnie jak dziewczynki, chłopcy będą zadowoleni z pościeli z Kubusiem Puchatkiem i Myszką Mickey.

Starsi chłopcy z radością wybiorą pościel z dinozaurami, koparkami, Wieżą Eiffla, piłkarzami Supa Strikas lub Angry Birds. Ciekawą propozycją dla nastolatków są również pościele z Gwiezdnych Wojen, czyli najsłynniejszej sagi filmowej na świecie. Popularność Star Wars jest obecnie jeszcze większa niż wcześniej ze względu na pojawianie się kolejnych filmów z serii – z tego powodu warto zwrócić szczególną uwagę na tę właśnie pościel – jest dostępna między innymi na https://zaira.pl/pl/c/Posciel-dla-dzieci/9. Dla młodych fanów piłki nożnej polecane są za to poszewki z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego oraz wielu innych piłkarzy i drużyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *