Przenośne toalety gdzie brakuje centralnego systemu kanalizacji

Mobilne toalety kabinowe wykorzystywane są w celu przestrzegania norm sanitarnych na placach budowlanych i remontowych, podczas imprez kulturalnych i rozrywkowych oraz w miejscach, gdzie brakuje centralnego systemu kanalizacji.

Przenośne toalety kabinowe wykonane są ze wstrząsoodpornego i niepalnego polietylenu niskiej gęstości. Dany materiał dobrze znosi działanie niskich temperatur oraz środowiska agresywnego, dlatego korpus oraz pojemnik zbiorczy plastikowej toalety będą niezawodnie chronione podczas eksploatacji.

Przenośne toalety ze strony http://oktobiz.pl/toalety-przenośne odporne są na wahania temperatury w granicach od -40 do +60  ̊C i są w pełni gotowe do użytkowania w każdych warunkach. Wyroby wyposażone są we wszystkie konieczne opcje. Korpus kabiny został skonstruowany tak, aby mógł być wielokrotnie przemieszczany i transportowany, ramy drzwiowe zostały wzmocnione, zawiasy drzwiowe oraz okucia posiadają wydłużony okres zużycia.

Podstawa kabin wykonana jest z drewna pomalowanego ochronnym mastyksem lub z plastiku. Na życzenie klienta kabina może zostać wykonana w różnych wersjach kolorystycznych, dach natomiast produkowany jest z białego przepuszczającego światło plastiku, co daje możliwość korzystać z produktu w warunkach oświetlenia dziennego lub ulicznego. Kabiny wyposażone są w system wentylacyjny. Przy produkcji autonomicznych toalet wykorzystywana jest technologia formowania próżniowego.

Aby uniknąć naruszenia norm sanitarnych oraz uszkodzeń mobilnej toalety kabinowej ZABRANIA SIĘ:

– utylizować zawartość zbiornika fekalnego bez wykorzystania specjalistycznego urządzenia asenizacyjnego;

– stawiać kabinę obok otwartego ognia, gdyż grozi to deformacją korpusu;

– korzystać z uszkodzonej kabiny;

– korzystać z kabiny bez płynu sanitarnego wlewanego do zbiornika fekalnego;

– korzystać z kabiny z przepełnionym zbiornikiem.

Oprócz tego podczas korzystania z kabiny należy:

– kontrolować stan sanitarny kabiny w okresie przerw w obsłudze;

– na czas składać wniosek o opróżnienie Mobilnej Toalety Kabinowej przy zapełnieniu 2/3 zbiornika;

– zapobiec dostawaniu się do zbiornika fekalnego przedmiotów obcych;

– wietrzyć kabinę (przy temperaturze powietrza powyżej +25  ̊C);

– zapewnić zimą oczyszczanie podłogi kabiny oraz klapy zbiornika fekalnego ze śniegu i lodu w celu zapobiegania wypadków w miejscu pracy.

Przestrzegając zasad korzystania z toalet mobilnych będą mogli Państwo wydłużyć ich okres użytkowania oraz uniknąć nieprzyjemnych problemów w procesie eksploatacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *