Serwis pyszne.pl jest jednym z największych serwisów tego typu w Polsce. Za jego pośrednictwem można zamówić jedzenie z ponad 700 restauracji w całej Polsce – a liczba ta ciągle rośnie. Co przekonuje do zamawiania jedzenia przez internet? Przede wszystkim szybkość i bezpieczeństwo. Nie musimy już tracić czasu na szukanie ulotki do restauracji, czy jej strony internetowej aby zapoznać się z menu. Na pyszne.pl podajemy adres dostawy i wybieramy, który z lokali oferujących dowóz do wybranego miejsca, ma najlepsze menu. Wybieramy dania i przechodzimy do płatności. Za pośrednictwem pyszne.pl bezpiecznie zapłacimy za wybrane dania szybkim przelewem, kartą kredytową lub za pośrednictwem płatności PayPal.

Dodatkowym atutem tego serwisu jest możliwość sprawdzenia opinii na temat restauracji z której chcemy zamówić jedzenie. Do wyboru mamy wiele różnych lokali oferujących klasyczną kuchnię polską ale także pizzerie, japońskie bary sushi czy oferujące kuchnię chińską.

Pyszne.pl to także prężnie działający Fanpage na Facebooku. Serwis lubi już ponad 20 tys fanów. Dołączenie do tego grona ma tą zaletę, że na profilu pyszne.pl często pojawiają się konkursy w których do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród. Natomiast informacje na temat nowych restauracji można znaleźć na blogu serwisu pyszne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *