Specjaliści doradzą, jak pozbyć się toksyn z organizmu

Konsultantki dietetyki pod numerem telefonu 22 321 51 88 we wtorki i środy w godzinach 15.00 – 17.00 będą udzielały informacji na temat metod oczyszczania organizmu z toksyn, źródeł szkodliwych substancji, powiedzą również, jak powinna wyglądać zdrowa dieta.

– Poprzednia edycja ujawniła, że dzwoniące do nas osoby rzadko widzą różnicę między oczyszczaniem organizmu a odchudzaniem – mówi Katarzyna Okręglicka, konsultantka infolinii, Absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, specjalistka ds. żywienia i dietetyki. – Dzwoniącym na infolinię wyjaśniamy wszystkie problemy związane z oczyszczaniem organizmu, radzimy, jak ułożyć racjonalną dietę oczyszczającą dostosowaną do indywidualnych potrzeb osób dzwoniących – dodaje.

Wiosenna edycja programu edukacyjnego „Uwolnij się od toksyn” ma na celu popularyzowanie wiedzy na temat wpływu oczyszczania organizmu na zdrowie i urodę oraz skutecznych metod detoksykacji. Program jest wspierany merytorycznie przez ekspertów – prof. Iwonę Wawer z Akademii Medycznej w Warszawie i dr Ewę Matyską-Piekarską, lekarza chorób wewnętrznych, konsultanta dietetyki. Ambasadorką programu jest znana tancerka Ania Głogowska.

Dodatkowo na stronie  programu  www.beztoksyn.pl w dziale „Porady eksperta” internauci mogą otrzymać indywidualne porady ekspertów programu na temat oczyszczania.

Dodatkowych informacji udzielają:
Magdalena Figurna, On Board Public Relations, ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa,
tel. 022 321 51 00, fax 0 22 321 51 01, e-mail: mfigurna@onboard.pl
Dorota Ciszek, On Board Public Relations, ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa,
tel. 022 321 51 00, fax 0 22 321 51 01, e-mail: dciszek@onboard.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *