Oto mini poradnik jak przejść przez noc poślubną w idealny i magiczny sposób. Czy co para młoda powinna wiedzieć o organizacji nocy poślubnej.

Odkrywanie zakamarków

Co nas tak pociąga w płci przeciwnej? Podobno kobiety szczególną uwagę przywiązują do wyglądu rąk partnera, na kolejnym miejscu są oczy i pośladki. Panowie preferują piękne piersi. A czy na Ciebie działają nagie, zadbane stopy Twojej partnerki, lub partnera? Co sprawia, że na samą myśl o tej drugiej osobie przeszywa Was dreszcz podniecenia? Czy to ciało, czy umysł, doprowadza nas do szaleństwa? Ach, nasze ciało – pełne tajemnic i niespodzianek. Przed Wami wspólne wyprawy w nieznane, odkrywanie najbardziej skrywanych zakamarków…

Masuj, gładź, uciskaj…

Brzmi zachęcająco, prawda? Odnajdźcie źródło przyjemności, które jest w zasięgu. Masowanie i gładzenie stóp jest wspaniałą formą relaksu po długim i ciężkim dniu, który macie za sobą. Zabawa w masaż pozwoli Wam się odprężyć i poczuć wzajemną bliskość. Na stopach znajdują się zakończenia nerwowe wszystkich narządów wewnętrznych. Dlatego ich delikatny masaż jest szczególnie zmysłowy i potrafi sprawić niezwykłą rozkosz.

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić tę grę wstępną wzbogaćcie ją o ciekawe gadżety. Kosmetyki do pielęgnacji stóp z linii Foot Therapy Scholl dostarczą Wam przy tym wielu miłych wrażeń – nie tylko przyniosą ulgę stopom obolałym po weselnych tańcach, lecz także obudzą Wasze zmysły subtelną wonią przywodzącą na myśl zapach morskiej bryzy na rozgrzanej słońcem plaży. Otulcie się tym zapachem i dajcie się ponieść wyobraźni.

Po odświeżającym natrysku, który pobudzi do życia całe ciało zanurzcie razem stopy w relaksującej kąpieli z dodatkiem alg morskich zawartych w Soli odświeżająco-relaksującej.

Jej lekko musująca formuła szybko usunie zmęczenie i pomoże przywrócić w stopach poczucie lekkości.

Masu, masu

Zabawę w masaż możecie zacząć już teraz, stosując Peeling 2 w 1 zawierający większe i mniejsze drobinki prawdziwego pumeksu, który usunie stwardnienia powstałe po długim przebywaniu w obuwiu. Odprężająco podziała na Was także piękny zapach tego preparatu.

Jeśli czujecie, że Wasze nogi nadal są lekko obrzmiałe lub ociężałe, użyjcie Żelu odświeżającego do stóp i nóg. Masujcie delikatnie szczególnie wrażliwy grzbiet stopy. Palce i pięta także nie pozostaną obojętne na dotyk. Niezbyt mocno uciskajcie całą podeszwę, aż stanie się ciepła. Łydki masujcie długimi, powolnymi, posuwistymi ruchami skierowanymi od kostek w stronę kolana. Pamiętajcie, że nacisk nie może być zbyt delikatny, bo partner – lub partnerka – zamiast rozpływać się w rozkoszy, będzie zwijać się ze śmiechu. Zbyt mocny ucisk może z kolei zakończyć całą przygodę dość szybko.

Prawdziwą rozkosz przyniesie masaż z kremem Odżywczo-Nawilżającym do stóp. Składniki odżywcze przywrócą skórze właściwy poziom nawilżenia i nadadzą jej jedwabistą gładkość. Łagodnym ruchem gładźcie podeszwę od pięty aż po koniuszki palców. Nie zapomnijcie o kostce – delikatnie uciskajcie zagłębienia i wypukłości. Każdy kolejny dotyk przenika całe ciało. Masaż stóp idealnie współgra z masażem dłoni, które – darowując wyrafinowane pieszczoty – potrafią również te pieszczoty przyjmować.

Podpowiedzieliśmy Wam kilka sposobów, które sprawią, że z radością wieczorem położycie się do łóżka, a rano energicznie z niego wyskoczycie. A teraz już Was zostawiamy – tylko w cztery oczy. Miłych snów…

Ale jeśli nie macie jeszcze dość zabawy, Scholl przygotował dla Was coś specjalnego: Krem intensywnie pielęgnujący na noc ze skarpetkami, który zaopatruje skórę w niezbędne witaminy i hydrolipidy. Ponieważ do kremu w zestawie załączona jest para specjalnych skarpetek, możecie od tego zacząć zgodne małżeńskie pożycie, dzieląc się tymi skarpetkami sprawiedliwie: każde z Was dostanie tylko jedną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *