Konkurs „Złota Pieczęć Natury” przeznaczony jest dla producentów i dystrybutorów kosmetyków naturalnych. Jego celem jest promowanie produktów, a te najlepsze wyłaniane są  w  czterech kategoriach: najlepszy produkt polski i zagraniczny wśród kosmetyków profesjonalnych (do stosowania w ośrodkach odnowy biologicznej i salonach SPA) oraz podobnie – wśród kosmetyków dostępnych w obrocie detalicznym.  Firma Organique została uhonorowana II miejscem – „Srebrną Pieczęcią Natury” w kategorii zagranicznych produktów profesjonalnych – za produkt Ghassoul Natural Maroccan Clay, funkcjonujący w kosmetyce pod nazwą glinki Ghassoul – Wszyscy laureaci konkursu otrzymali certyfikaty Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia ESTETYKA.

"Wyróżnienie to jest dla nas bardzo ważne. Jesteśmy małą firmą, której głównym atutem jest jakość produktów i dbałość o Klienta. Obecnie prężnie się rozwijamy – nie tylko w zakresie zwiększania produkcji,  ale także w rozwoju naszego  konceptu franczyzowego Organique – dlatego też wyróżnienie w tym konkursie jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku, dbając o naszego  Klienta, wychodząc naprzeciw jego potrzebom,  jeśli nie wyprzedzając je” – powiedziała Kamila Żabińska, Specjalista ds. Rozwoju  w Organique.

Firma Organique istnieje od 1999 roku, a od 2005 również na rynkach europejskich, takich jak Norwegia, Niemcy, Francja. Jest to polska firma rodzinna. Przedmiotem działalności firmy Organique jest produkcja wyrobów kosmetycznych charakteryzujących się niepowtarzalnymi właściwościami i wyjątkowym składem. Oferta firmy Organique skierowana jest do profesjonalistów branży kosmetycznej jak    i do użytkowników indywidualnych odwiedzających sklepy z kosmetykami naturalnymi. Priorytetem firmy jest zachowanie wysokiej jakości produktów oraz dbałość o każdy szczegół. Każdy produkt Organique posiada unikalną formułę oraz niezaprzeczalne walory pielęgnacyjne, zapachowe i estetyczne. Firma Organique słucha uważnie swoich klientów, rozważa ich sugestie, by w odpowiedzi na pojawiające się oczekiwania i potrzeby, nieustannie poszerzać gamę produktową.

Produkty dostępne w  sieci sklepów Organique oraz w Mydlarniach na terenie całego kraju.

Kontakt:
Organique, ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław,
tel: 071/7916004,
tel./fax: 071/7916005,
mobile: 604252955,
e-mail: office@organique.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *