Szukamy prezentów dla całej rodziny

Niby jest listopad, ale to już najwyższa pora na przemyślenie prezentów dla całej rodziny. W końcu tradycyjny piernik staropolski zagniata się już w listopadzie by dojrzał do Bożego Narodzenia. Wtedy jest najlepszy.

Dawanie jest lepsze niż branie

Święta Bożego Narodzenia to taki wyjątkowy czas w roku. Czas dla rodziny i przyjaciół, wszystkich którzy są nam bliscy. To też moment, kiedy z przyjemnością obdarowujemy się prezentami. Najlepiej ten okres wspomina się myśląc o swoim dzieciństwie. Wtedy wszystko było piękne, a każda chwila wyjątkowa. Dwanaście potraw na tradycyjnie przystrojonym stole, biały obrus i opłatek. Wszyscy dzielący się dobrym słowem. A na koniec po spróbowaniu wszystkich dań, tak na szczęście, przychodzi pora na rozpakowanie prezentów. Dla dzieci ten moment jest chyba najważniejszy! Najmłodsi odnajdują w tej chwili pewną magię, o której my dorośli często już zapomnieliśmy. Urok tajemnicy i wielkiej niewiadomej. Czy Gwiazdka, Gwiazdor lub Mikołaj przyniósł to o czym marzyli? O czym pisali w listach? I w sumie czasem najważniejsza jest ta chwila oczekiwania, niepewności. A później, kiedy już reszty kolorowego papieru zaściełają dywan w ferii ochów i achów z dziecięcych buź czujesz się błogo. Jesteś sprawca tej radości.

Prezent nie musi być nudny

Ale jako już dorośli często zapominamy co było tak piękne w tym momencie. Spodziewamy się kolejnych skarpetek, szalika, klasycznego swetra z reniferem czy pary rajstop. To wszystko małe „przydasie”. Potrzebne. Nikt nie twierdzi, że kolejna para skarpetek czy rajstop się zmarnuje. Ale czy o to chodzi w obdarowywaniu? Nie zawsze.

lampion-swiateczny-prezenty-pl_4077-d4b2cddd

Najlepszy moment to ta chwila zaskoczenia zaraz po rozdarciu opakowania! I zasługują na nią nawet dorośli. Prezenty dla rodziny mogą być przydatne, ale mogą być równie dobrze zabawne, służyć jedynie rozrywce. Może śmieszyć, rozczulać, wzruszać. Może to być ramka na zdjęcie w kształcie motyla albo specjalnie dla niego głośnik w kształcie czaszki. Jak wiadomo mama musi być jak ninja, posiadać wyjątkowe umiejętności do wykorzystania w trudnych warunkach. Może więc przyda się jej wielofunkcyjna karta przetrwania? Zawsze pod ręką, zawsze w portfelu. Wielofunkcyjne wykorzystanie pilnika do paznokci to etap początkującej adeptki, ekspertki mają ze sobą narzędzia! Możesz poszukać świątecznych gadżetów. Odmień stół wigilijny pieprzniczką i solniczką w kształcie czarodziejskiej różdżki lub zyskaj nieco świątecznej atmosfery z lampionem w kształcie szopki bożonarodzeniowej. A to tylko nieliczne świąteczne gadżety dostępne do kupienia w sieci.

interaktywna-mata-dj-a-prezenty-pl_1310-84396f1b

Dla dzieci też coś się znajdzie. Rwiesz włosy z głowy, bo Amelka znowu ulubionymi kredkami wyżyła się artystycznie na ścianie swojego pokoju? Tu już nawet zmywalna farba nie pomoże. To trzeci raz w tym tygodniu. Więc może pod choinkę Gwiazdka powinna sprawić Amelce wielki plakat do kolorowania? Uff, i wilk syty i owca cała. „Drogi Mikołaju chcę być DJem” czytasz w liście spod poduszki i delikatnie siwiejesz kolejny raz. Syn już zaplanował sobie karierę, a ma dopiero 12 lat. Widok zawodu na jego twarzy kraje ci serce. Jeśli jednak dobrze poszukasz znajdziesz rozwiązanie. Ot choćby interaktywna mata DJska. Może twój dzieciak odkryje w sobie talent i zostanie następnym Jean Michelem Jarem?

Szukajmy w Internecie

Już wiemy, że prezent nie musi być nudny i zachowawczy (http://obcasy.pl/znalezc-wybrac-naprawde-wyjatkowy-prezent/). Jeśli mieszkamy w dużym mieście ze znalezieniem odpowiedniego przedmiotu nie powinno być większego kłopotu. Będzie to wymagało jedynie dłuższych poszukiwań, zaciśniętych zębów, kilku wolnych godzin i cierpliwości. Jeśli natomiast pochodzimy z małego miasteczka, wsi lub zwyczajnie mierzi nas perspektywa wielogodzinnych poszukiwań tego jedynego najwspanialszego podarku dla każdego członka rodziny z osobna, to na szczęście jest Internet. A w nim niezliczona ilość sklepów, gdzie znajdziesz wszystko tego czego potrzebujesz. Lub nie. Znasz stronę www.prezenty.pl? To takie miejsce w sieci, gdzie jest niemal wszystko. Zakupy w Internecie są łatwe i przyjemne. Wszystko możesz znaleźć w jednym miejscu i sprawić każdemu członkowi rodziny nieopisaną radość. Dodatkowo masz pewność, że za przesyłkę zapłacisz tylko raz. Listonosz poczuje się jak Święty Mikołaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *