Veetaj w świecie kobiet i ciesz się życiem!

Aby usunąć zbędne owłosienie już w starożytności stosowano żywicę, smołę z dodatkiem wina lub ekstraktu z bluszczu. Kobiety używały też wosku pszczelego i wosku cukrowego, lub kremu oczyszczającego na bazie pumeksu, mieliły skorupki jaj, mieszały je z wodą i taką pastę nakładały na te partie ciała, z których chciały usunąć włosy.

Dzisiaj kłopot ze zbędnymi włoskami nie zniknął i jak twierdzi Bridget Jones: "…to zupełnie jak z trawnikiem, zawsze odrasta i trzeba go bez przerwy przycinać". Możemy jednak doświadczyć uczucia gładkości na dłużej!

Ale skąd pomysł, żeby usuwać zbędne owłosienie? Jak to się stało, że kobiety zaczęły depilować nogi, linię bikini czy pachy?

Na stronie www.veet.pl znajdziesz informacje o historii depilacji oraz dowiesz się między innymi: – Który produkt depilacyjny jest najlepszy dla Ciebie?

Wystarczy wybrać zakres depilacji i rodzaj skóry, a nasz wirtualny doradca dobierze najlepszy dla Ciebie kosmetyk depilacyjny.

Jaka jest najlepsza metoda depilacji włosków na twarzy? Czy każdy może stosować wosk na zimno i na których częściach ciała? Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań znajdziesz w sekcji FAQ – najczęściej zadawanych pytań…

Nie pomiń "Kanonu doskonałej depilacji" i sekcji rozrywki: "Panna Zakręcona" czy "Miss Gładkości", rozwiąż nasz quiz i sprawdź jakim typem dziewczyny jesteś.

Źródło: Veet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *