Verco wprowadziła nowy suplement diety dla kobiet w ciąży

Właściwa dieta ciężarnej jest jednym z podstawowych elementów odpowiedzialnych za prawidłowy przebieg ciąży. To właśnie zbilansowane odżywianie powinno zapewnić przyszłym mamom potrzebne składniki odżywcze, minerały i witaminy we właściwych ilościach, a ich niedobory powinny być uzupełniane przez odpowiednie suplementy.

„W odpowiedzi na najnowsze  zalecenia środowisk ginekologicznych dotyczących suplementacji kobiet w ciąży, wprowadziliśmy nowoczesny preparat  PregnaPLUS , zawierający starannie dobrany zestaw sześciu najważniejszych składników, minerałów, witamin oraz  wysokooczyszczonych i wysokoskoncentrowanych kwasów Omega 3 w ilościach dostosowanych do potrzeb kobiet w ciąży i matek karmiących” – mówi Product Manager, Agata Chodakowska.

Optymalny i zbilansowany skład preparatu  PregnaPLUS  zamknięty jest w nowoczesnej, małej i łatwiej do połknięcia kapsułce żelowej. „Wielkość kapsułki lub tabletki  często ma ogromne znaczenie dla ciężarnych pacjentek. Problemy z połykaniem,  wynikające na przykład z mdłości ,które dolegają przyszłym mamom na początku ciąży, powodują często odmowę przyjmowania przez nich preparatów zalecanych przez lekarzy. Cieszę się, że na rynku pojawił się taki suplement diety dla kobiet w ciąży i karmiących, który mieści optymalny i zbilansowany skład w jednej, małej kapsułce  ” – mówi  Krystyna Lichocka, położna ze Szpitala im. Św. Zofii w Warszawie.

Suplement diety PregnaPLUS zastąpi dotychczasowy preparat firmy Verco – PregnaVIT, będąc jego doskonalszym następcą, zawierającym jeszcze więcej wysokoskoncentrowanych kwasów Omega 3. PregnaPLUS jest wytworzony zgodnie ze standardami i wymaganiami GMP i IFS.  Od stycznia 2010 r. dostępny w aptekach.

 

 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – preparat PregnaPLUS, suplement diety skutecznie uzupełniający profilaktykę leczenia infekcji dróg moczowych – Femisept URO testy owulacyjne i testy ciążowe Averco i As 100. Nowością w ofercie jest organiczny olejek do kąpieli z serii naturalnych kosmetyków do pielęgnacji niemowląt i dzieci – MIA organic care.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *