„Najczęściej spotykanymi pytaniami ze strony osób zwracających się po poradę jest racjonalna dieta, która pomoże pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a jednocześnie nie będzie męcząca i nie będzie wymagała dużego wysiłku w przygotowaniu. Pytania te kierują do mnie nie tylko osoby, które chcą się odchudzić, ale również te, które zainteresowane są utrzymaniem swojej wagi na odpowiednim poziomie i pozostaniem w dobrej kondycji. Dlatego tak ważna jest edukacja i poradnictwo” – wyjaśnia Katarzyna Okręglicka, specjalistka ds. żywienia i dietetyki.

Celem akcji jest udowodnienie, że walka ze zbędnymi kilogramami nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i nieustanną walką z pokusami. Można zarówno smacznie zjeść, jak i zdrowo. Jednym z rozwiązań jest dieta wegetariańska. Dania z warzyw i owoców są nie tylko niskokaloryczne, ale przede wszystkim ciekawe smakowo i estetycznie. Odpowiednio dobrane do diety zioła i przyprawy gwarantują poprawę smaku oraz poprawiają właściwości zdrowotne dań. W czasie spotkania każda osoba chętna będzie mogła zapoznać się z działaniem preparatu odchudzającego MethodDraine Minceur oraz przetestować jego działanie.

Konsultacje dietetyczne prowadzone są w ramach programu „Odchudzanie ze smakiem”. Akcja została przygotowana przez Vegabar i Europejskie Centrum Leczenia Otyłości w Warszawie.

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Figurna, On Board Public Relations, ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa, tel. 022 321 51 00, fax 0 22 321 51 01, e-mail: mfigurna@onboard.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *