Wielki konkurs VEET – „Poczuj się pożądaną”

Weź udział w wielkim konkursie zorganizowanym przez Twój portal rodzinny erodzina.com oraz producenta kosmetyków do depilacji firmę Veet.

Do wygrania 10 zestawów kosmetyków do depilacji marki VEET o łączej wartości 820zł. Każdy zestaw zawiera:

  • Krem do depilacji nawilżający Silk
  • Plastry (z woskiem) dla skóry suchej
  • Plastry do twarzy
  • Krem pod prysznic dla skóry suchej

Aby wygrać jeden z 20 zestawów kosmetyków wystarczy odpowiedzieć do dnia 19.08.2007 na pytanie konkursowe:


Do kiedy Trwa wielka promocja Veet?

Pytania konkursowe prosimy przesyłać pod adres dellos@wp.pl z tematem emaila "Konkurs VEET". Każda poprawna odpowiedź weźmie udział w wielkim losowaniu 10 zestawów VEET.

O marce Veet:
Veet® jest najlepiej sprzedającą się w Polsce marką produktów do depilacji. Jest uważany za najlepszą i godną najwyższego zaufania markę. Zapraszamy redaktorów, dziennikarzy, innych specjalistów mediowych, do kontaktu z naszą agencją PR.

PUBLINK A Public Relations Agency
ul. Łowicka 56/4A
02-531 Warszawa
tel./fax: +48 22 849 35 18
tel.: +48 22 849 17 71

www.veet.pl

UWAGA! Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb redakcji serwisu Kobieta Intymna zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1999 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.883).

Po zakończeniu konkursu, nagrody zostaną rozlosowane pomiędzy tych uczestników, którzy udzielili prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową, a prawidłowa odpowiedź zostanie opublikowana w serwisie erodzina.com na stronie konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *