Każdego roku wiele polskich rodzin postanawia zwiedzić Polskę przez weekend. Zastanawiając się wtedy, do którego miasta jechać, gdzie nocować i w jakich restauracjach zjeść. Dobrym pomysłem będzie Toruń – piękne, gotyckie miasto z bogatą historią i pachnące naturalnym aromatem najlepszych pierników.

W Toruniu jest wiele ciekawych miejsc na rodzinne spacery, jak malownicze parki, gotycki rynek czy piernikowa aleja sław. Nie brakuje muzeów, miejsc, w których organizowane są różnego rodzaju imprezy oraz wyśmienitych restauracji. Podobnie jest w przypadku bazy noclegowej. W mieście funkcjonują zarówno przystępne cenowo kwatery prywatne i pensjonaty, jak i najlepsze hotele. Właśnie dlatego mówi się, że Toruń to doskonałe miejsce na weekendowy wyjazd dla każdego.

Polecana restauracja – Toruń

Gdzie można dobrze zjeść w Toruniu, nie wydając na to fortuny? Wielbiciele kuchni włoskiej powinni odwiedzić restaurację Stare Metropolis. Są w niej serwowane nie tylko klasyczne dania włoskie, jak ręcznie robione makarony, ale również inne potrawy, obok których nie można przejść obojętnie. W restauracji podają także przepyszną pizzę z pieca opalanego drewnem, na której nie brakuje najwyższej jakości składników i prawdziwego włoskiego sosu pomidorowego.

Restauracja jest także doskonałym miejscem dla rodziny, ponieważ w menu znajdują się również korzystne cenowo zestawy obiadowe dla grup zorganizowanych. Właściciele restauracji nie zapomnieli także o najmłodszych gościach, którzy zawsze chętnie zjedzą nie tylko pizzę, ale również zdrową, domową zupę we włoskim stylu.

Znaczna część gości przychodzących do restauracji Stare Metropolis, trafia do niej po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową hasła „pizza Toruń”. To jest jedyne takie miejsce, z tak dobrą i bogatą w składniki pizzą z pieca opalanego drewnem. Jednak trzeba podkreślić, że równie dobre są w niej inne włoskie dania, jak makarony, zapiekanki, sałatki czy desery. Warto spróbować każdego z nich, by przekonać się jak smakuje prawdziwa włoska kuchnia.

Więcej informacji na temat restauracji znajdziesz tutaj: www.staremetropolis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *