Wycieczki szkolne do Energylandii – atrakcyjna oferta na wrzesień 2020!

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju zdaje się powoli normować. Otwarte zostały restauracje, kosmetyczki i zakłady fryzjerskie. Powoli, lecz wielu pewnie z dozą obawy, wraca do normalności. Możliwe, że szkoły do normalnego funkcjonowania wrócą po przerwie wakacyjnej.

Uczniowie spragnieni będą kontaktu z rówieśnikami, więc prawdopodobnie ruszy też organizacja wycieczek szkolnych. Wiele miejsc by zachęcić gości wprowadza atrakcyjne ceny swoich usług. Wrześniowe promocje proponuje również Energylandia – największy Park Rozrywki w Polsce, który oferuje mnóstwo różnorodnych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Koniecznie sprawdźcie, co przygotował dla uczniów!

Jesienna promocja na wycieczki szkolne

Park Rozrywki Energylandia już dziś zaprasza do planowania wycieczek szkolnych po wakacjach. Promocja ma dotyczyć wycieczek zaplanowanych na czas między 2 a 11 września.

największy park rozrywki

Jeżeli chodzi o ceny biletów, to odpowiadają one promocji wiosennej parku. Bilet dla dzieci w wieku przedszkolnym będzie kosztował 32 zł (zamiast 39 zł). Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych (klasy 1-6) za bilet zapłacą 48 zł zamiast 59 zł, młodzież ze szkół podstawowych (klasy 7-8) kupią bilet w cenie 56 zł zamiast 69 zł. Studenci i licealiści kupią bilety w cenie 79 zł zamiast 99 zł.

Warunkiem do zakupu biletów w promocyjnych cenach będzie okazanie tak zwanej karty wycieczki w kasie. W przypadku większych grup niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja.

Opiekunowie za bilet do parku płacą jedynie symboliczną złotówkę. W cenie promocyjnych biletów zawarte są pokazy edukacyjne, zapewniany jest również poczęstunek.

Warto wiedzieć: Opisane promocje nie obowiązują w święta oraz weekendy.

Bezpieczeństwo w Energylandii

Park Rozrywki Energylandia w związku z sytuacją epidemiczną wprowadził szereg zabezpieczeń i udogodnień związanych z profilaktyką przeciwwirusową. W parku stanęło kilkaset stacji dezynfekujących, a przy wejściu zainstalowano kamery termowizyjne do pomiaru temperatury ciała. Zadbano również o bezpieczeństwo gości w kwestii płatności – w większości miejsc możliwe są płatności bezgotówkowe. Na terenie obiektu zostały także umieszczone automaty do zakupu maseczek ochronnych.

Dodatkowo zadbano również o bezpieczeństwo atrakcji i wszelkich sprzętów w parku – po zamknięciu park jest w pełni dezynfekowany.

Również w kwestii personelu zostały podjęte kroki związane ze zwiększonym bezpieczeństwem gości. Stworzona została specjalna grupa pracowników odpowiedzialnych za dezynfekcję często użytkowanych powierzchni. Obsługa wyposażona została w środki ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki, środki dezynfekujące). Personel został także przeszkolony w zakresie bezpieczeństwa i podnoszenia standardów obsługi gości w tych niecodziennych dla nas wszystkich okolicznościach. Jeśli sytuacja zagrożenia będzie się utrzymywać, zespół przygotowany jest pod każdym względem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Atrakcje w Energylandii

Park Rozrywki Energylandia co roku zaskakuje swoich gości mnogością atrakcji i nowości. Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna dla starszych i Smoczy Gród z niezwykle oryginalnym hybrydowym roller coasterem wykonanym z dwóch materiałów: drewna i metalu!

Dodatkowo na terenie Parku znajdziecie wiele punktów gastronomicznych, więc na pewno nie wyjdziecie z parku głodni. Energylandia organizuje również różnego rodzaju pokazy i seanse edukacyjne czy seanse kinowe w technologii 7D! Jeśli jako wycieczka planujecie w Małopolsce zostać na dłużej to serdecznie polecamy jeden z oryginalniejszych miejsc noclegowych w Polsce – Western Camp Resort.

Dzieci mają tam możliwość noclegu w kolorowych indiańskich Tipi czy prawdziwych kowbojskich wozach! Klimat Dzikiego Zachodu jest tam odczuwalny na każdym kroku. Dodatkowo na terenie parku istnieje możliwość rozpalenia ogniska (park zapewnia wszystkie potrzebne sprzęty i prowiant), istnieje możliwość gry w siatkówkę i piłkę nożną, jest też plac zabaw dla młodszych dzieci, staw z możliwością łowienia ryb oraz strefa relaksu i kino plenerowe.

Więc na pewno wybierając się do Energylandii i nocując w pobliskim Western Camp nie będziecie się nudzić, i nie pożałujecie, że wybraliście akurat to miejsce na wrześniową wycieczkę szkolną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *