Jednak każdy mechanizm, nawet najbardziej doskonały, może zacząć zawodzić. Co się dzieje, gdy mężczyzna ma trudności z uzyskaniem lub utrzymaniem wzwodu?

ZABURZENIA EREKCJI TO CHOROBA
Brak satysfakcji z życia płciowego obniża samoocenę mężczyzny, źle wpływa na jego samopoczucie i relacje z partnerką, a nawet prowadzi do depresji. Dlatego współczesna medycyna traktuje zaburzenia erekcji jako odrębną jednostkę chorobową, wymagającą pomocy lekarskiej.

Zaburzenie erekcji to stała lub okresowa niezdolność do osiągnięcia i utrzymania wzwodu, w stopniu umożliwiającym odbycie pełnego stosunku płciowego. Problemowi temu często towarzyszą inne zaburzenia seksualne, m.in.: obniżenie popędu płciowego, przedwczesny lub opóźniony wytrysk…

Statystyki pokazują, że w Polsce na zaburzenia wzwodu cierpi ok. 1,5 mln mężczyzn. W około 80 % przypadków zaburzenia te występują na tle krwionośno-naczyniowym. Dlatego też zaburzeń wzwodu nie należy lekceważyć.

DOKĄD PO POMOC
Oddziały międzynarodowej sieci ON CLINIC w Polsce są wyspecjalizowanymi poradniami leczącymi zaburzenia erekcji. Dzięki sprawdzonym, międzynarodowym metodom postępowania medycznego skutecznie pomagają one 98% mężczyzn podejmujących terapię, niezależnie od ich wieku i stanu zdrowia. Większość z nich dostrzega rezultaty tuż po rozpoczęciu leczenia. Kluczem do sukcesu jest terapia dobrana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Źródło: onclinic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *