W większości przypadków pracujemy w zamkniętych wnętrzach z klimatyzacją, wychodząc z tych zimnych pomieszczeń jesteśmy wystawieni na znaczące różnice temperatur, wiatr czy deszcz. Tym samym stajemy się podatni na infekcje. Bakterie i wirusy należą zaś do najczęstszych przyczyn wielu dolegliwości gardła. Trudności w mówieniu i przełykaniu, problemy z oddychaniem, powiększone migdałki, biały nalot na języku to najpowszechniejsze problemy górnych i dolnych dróg oddechowych. Pacjenci, których dotykają, proszą lekarzy o antybiotyki lub inne silne środki bakteriobójcze.

Tymczasem nie trzeba osłabiać organizmu, by poczuć szybkie działanie leku. "Prolab" – firma znana z najwyższej jakości oferowanych leków w przystępnej cenie – oferuje ziołowy syrop o nazwie LANCETAN.

LANCETAN to ziołowy syrop z babki lancetowatej, tradycyjnie stosowany środek wykrztuśny, działający przeciwzapalnie w chorobach jamy ustnej, gardła i przełyku. Substancje aktywne obecne w babce lancetowatej to między innymi glikozyd aukubina, ,garbniki, sole mineralne, oraz krzemionka. Stosując kurację LANCETANEM następuje rozrzedzenie śluzu i ułatwienie jego wydalania z organizmu.

LANCETAN to prawdziwy eliksir zdrowia stworzony z tylko z naturalnych ekstraktów ziołowych. Zamknięty w szklanej buteleczce, syrop o przyjemnym smaku, ukoi nawet najbardziej obolałe gardło.

Syrop LANCETAN należy pomocniczo stosować w schorzeniach dróg oddechowych z utrudnionym odkrztuszaniem (np. grypa) oraz w stanach zapalnych gardła i przełyku.

Syrop z babki lancetowatej LANCETAN:
Dostępny w aptekach bez recepty.
Cena 1 opakowania (buteleczka 125g) – ok. 4,30 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *