Złap okazję w sieci! Zapoluj na wielka modę!

Kto? Langner, Femini, Fama, Zemełka&Pirowska, Marjet Fashion, Baby Holiday, Green Establishment, Kasia Zapała, Śpiechowicz, Menbur, Babich i wielu, wielu innych

Kiedy?  Od 8 rano 07 Października  do 8.00 rano 09 Października 2009.

Czas akcji: Dokładnie 48 godzin. 

Za ile? Nawet do 70% taniej! (tutaj info o specjalnej promocji dla czytelniczek Claudii)

Jak? Online w saltandpeppr.pl http://saltandpepper.pl/sklep/wyprzedaz,ec/

Lubisz tropić superokazje? Marzy Ci się mała czarna od Langner? Jedwabna bluzka  od Violi Śpiechowicz? A może satynowa tunika od Zemełki&Pirowskiej? Jeśli tak, wybierz się na wielkie polowanie w sieci! Saltandpepper.pl i pond 40 polskich projektantów zapraszają na pierwsze w Polsce designer sample sale online! Wielka Moda w zasięgu myszy jest juz możliwa! Nie zwlekaj, złap okazję w sieci!

 

 

Tylko przez dwa dni  możesz ustrzelić naprawdę grubego zwierza w śmiesznie niskiej cenie! Wyjątkowo, na czas akcji wszystkie kolekcje topowych polskich projektantów zostaną obniżone nawet o 70 procent. To nie byle gratka dla wszytskich kochających modę, bo jak wiadomo kolekcje topowych projektantów na ogół nie podlegają przecenom. Pamiętaj, superokazję możesz upolować tylko przez 2 dni! Potem ceny markowych ciuchów polskich projektantow wrócą do poprzedniego poziomu.

Nie pozwól, by ktoś inny został królem/królową polowania!

Elektroniczny zegar będzie odliczał czas pozostający do końca akcji promocyjnej. Designer sample sale online organizowane przez saltandpepper.pl to pierwsza tego typu akcja w Polsce. Podobnymi wyprzedażami chlubią się wszystkie światowe stolice mody.

Postanowiliśmy dołączyć do czołówki, bo mamy się czym pochwalić. Saltandpepper.pl dysponuje najbogatszą w sieci ofertą kolekcji polskich projektantów. Wszystkie projekty są niepowtarzalne, oryginalne, nieszablonowe, słowem dalekie od ciuchów-klonów wiszących w tysiącach takich samych sklepów sieciowych w całej Polsce.

Tylko przez dwa dni w saltandpepper.pl na łowczynie okazji będą czekać setki wyjątkowych, markowych ubrań podpisanych największymi nazwiskami najzdolniejszych designerów w Polsce. Tylko u nas wielka moda w małej cenie. Bez granic geograficznych, bez elitarności wielkich metropolii, bez wychodzenia z domu. Nie w Nowym Jorku, Paryżu, Londynie, Mediolanie, ale przez internet. Jesteśmy otwarci i demokratyczni. Zależy nam by każdy, kto kocha markową modę, mógł wziąć udział w tym wydarzeniu. Niezależnie od miejsca zamieszkania. Niezależnie od wieku i grubości portfela. Bez kart członkowskich, biletów do sektora gwiazd, zaproszeń dla Vipów, bez kolejek. O dowolnej godzinie, w domowym zaciszu przy kawie, herbacie lub lampce wina. Wystarczy kliknąć: www.saltandpepper.pl!

Marki i projektanci biorący udział w wydarzeniu: Langner, Zień,

Kobiety
Aga Kawala-Surma, Agata Re, Agnieszka Światły, Aj Aj by Ania Zając, Anna Kara, Atelier L’Arte, Babich, Dorota Zielińska, Evija & pa, Ewa Morka, Fama, Femini, Green Establishment, Imunzi, Joanna Zwierzyńska, Kasia Hubińska, Kasia N, Kasia Zapała, Langner, Maja Kotecka. Małgorzata Knopik Skibińska, Marjet Collection, Maxima, Odzieżowe Pole, Paulina Borkiewicz , Polkowska, Rass, Rina Cossack, Sabra, Sistemfive, Sylwia Majdan, Teeteelinka, Viola Śpiechowicz, Wołczyńska & Sobiczewska, YY.fashion, Zemełka&Pirowska, Zień

Torebki i buty
Kamińsa, Menbur, Not-to-Repeat

Biżuteria i akcesoria
Aj Aj by Ania Zając, Galeria Witryna, Lovinki, Magdalena Marszalik
Motiv Art, Pearl Monika Ufa, PoliArt

Dziecko
Baby Holiday

Mężczyźni
Emilia Korycka, Green Establishment, Kael, Łukasz Stępień

Nie zwlekaj: Tylko u nas wielka moda w małej cenie! Zdobądź coś, co wydaje się na co dzień nie do zdobycia. Czas start! Do końca designer sample sale pozostało 47h : 59 min : 59 sekund http://saltandpepper.pl/sklep/wyprzedaz,ec/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *