Również młode, naturalnie karmiące piersią mamy powinny pamiętać, że dbając o siebie, wpływają na prawidłowy rozwój swojego dziecka. Codzienny jadłospis zarówno przyszłej jak i świeżo upieczonej mamy musi być pieczołowicie dobrany, ponieważ już podczas ciąży i karmienia piersią kształtowane są nawyki żywieniowe dziecka.

Dieta kobiety ciężarnej oraz karmiącej powinna być urozmaicona smakowo, ale przede wszystkim bogata w witaminy i składniki mineralne. Ciekawym suplementem wzbogacającym dietę między innymi o witaminy: A, B1, B2, C, P, a także pektyny, błonnik, węglowodany, żelazo, wapń, magnez, fosfor, potas i jod są napoje żurawinowe. Warto nadmienić, że podczas ciąży wzrasta zapotrzebowanie organizmu na te właśnie witaminy i substancje i niekoniecznie trzeba je zaspokajać gotowymi preparatami wielowitaminowymi, które w nadmiarze mogą okazać się groźne.

Napoje żurawinowe mogą być  również odpowiedzią na nasilającą się u wielu kobiet w ciąży przypadłość – bakteryjne infekcje dróg moczowych. Wiele ośrodków badawczych (Rutgers University, Chatsworth, University of Wisconsin, Madison) potwierdza, że żurawina dzięki zawartości Proantocyjanin nie tylko wspomaga leczenie Zapalenia Układu Moczowego (ZUM), ale również wspomaga profilaktykę nawracających postaci ZUM oraz leczenie tych infekcji, które wywołane są przez trudne do zwalczenia bakterie o właściwościach lekoodporności.

Organizm kobiety ciężarnej wykazuje określone zapotrzebowanie na płyny; ok. 1,5 litra na dobę, matki karmiące powinny przyjmować ok. 1,5 – 2 litry płynów z tego w obu przypadkach ok. 0,5 litra powinny stanowić soki lub napoje owocowe np. żurawinowe napoje OCEAN SPRAY. Napoje Ocean Spray są bogatym źródłem mikro i makroelementów ponieważ spełniają kryterium odpowiedniego stężenia czynnych substancji, co oznacza, że w ich objętości znajduje się nie mniej niż 25% koncentratu z owoców.

OCEAN SPRAY – napoje z żurawiny amerykańskiej mają zastosowanie w profilaktyce i leczeniu między innymi: zapalenia dróg moczowych, chorób nowotworowych, chorób serca, choroby wrzodowej, grzybic skórnych, chorób układu krążenia i schorzeń przyzębia. Są doskonałym uzupełnieniem diety, pozwalającym na uodpornienie się przed przeziębieniami i zakażeniami.

Napoje OCEAN SPRAY dostępne są w trzech wariantach smakowych:
Żurawina
Żurawina i malina
Żurawina i czarna porzeczka

Cena detaliczna brutto – ok. 3,00 zł
Cena promocyjna – 2,59 zł
Dostępne w sieci: GEANT, SELGROS, E’LECLERC, ALBERT, HYPERNOVA i w wybranych sklepach detalicznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *