14.06.2006 – erodzina.com „od nowa dla mamy”

Portal rodzinny www.erodzina.com przybrał nową formę. Przez ostanie trzy tygodnie cały zespół poświęcił swoją energię i czas na uruchomienie nowego designu. Nowa erodzina charakteryzuje się szybszym działaniem, zupełnie nową szatą graficzną i łatwiejszą nawigacją. Jedyne co pozostało bez zmian to nasza polityka serwisu non-profit oraz rodzinna atmosfera.


Co mówią nasi użytkownicy:

Serwis erodzina.com nie boji się słów krytyki. Każda uwaga nadsyłana do naszej redakcji jest brana pod uwagę by w przyszłości świadczyć jak najlepszą pomoc. Przez krytykę rozwijamy się i kształtujemy naszą stronę www.

„wieczne zmiany i już się pogubiłam, mimo wszystko stary wygląd bardziej mi się podobał a nowa erodzina nie przypadała mi do gustu.” – Jola

„mam wrażenie, że znalazłam miejsce dla siebie właśnie na waszym forum, a teraz i moim” – Czekolada

„nowy wygląd bardzo mi się spodobał, jak bym pomyliła stronę, bo aktualna erodzina nie przypomina w niczym tej poprzedniej” – Małgosia

„cieszę się że znalazłam to miejsce, dużo ciekawych publikacji oraz rodzinna atmosfera na forum” – Kasia


Z wizytą w redakcji:

„Jestem bardzo zadowolony z prac jakie wykonał nasz zespół oraz szalonego rozwoju naszej erodziny” mówi Marcin Ożarek – właściciel. Nowy portal i nowe wyzwania są zapowiedzią kolejnych ekspansji naszej grupy. Tak, to prawda nie możemy odpocząć, już pod koniec maja ruszamy z kolejnymi udogodnieniami oraz niespodzianką dla naszych użytkowników. Tajemnicy co to będzie nie zdradzimy, ale już teraz prace nad nią trwają.


Co dalej? Jakie plany na przyszłość?

Czeka nas dużo pracy oraz zadanie pokonania własnych ułomności. Wciąż uczymy się na błędach oraz pracujemy na pełnych obrotach w dzień i noc. Mamy nadzieję, iż nasz serwis będzie pomocny każdej polskiej mamie a forum dyskusyjne pomieści kolejny 1000 użytkowników.

informacja prasowa erodzina.com (14.06.2006)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *