3M Viscoplast – samoprzylepne materiały opatrunkowe

Hipoalergiczne plastry opatrunkowe marki 3M Viscoplast, produkowane w 3M Poland we Wrocławiu, charakteryzują się bardzo dobrym, delikatnym przyleganiem do skóry, odpornością na działanie wody i wysoką trwałością. Na pełną ofertę składają się: przylepce medyczne, plastry opatrunkowe i lecznicze, zestawy plastrów, wyroby medyczne specjalnego przeznaczenia, apteczki pierwszej pomocy, chusteczki kosmetyczne, taśmy ochronne i podtrzymujące dla sportowców.

3M Viscoplast od wielu lat ma bardzo wysoką pozycję na polskim rynku plastrów farmaceutycznych i utrzymuje ponad 70% udziału w polskim rynku.

Dbałość o klienta i pracowników, wysoka jakość wyrobów, szerokie, kompleksowe działania w zakresie ochrony środowiska zaowocowały nie tylko dobrymi wynikami sprzedaży, ale również licznymi nagrodami i tytułami. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć "Złoty Otis" – nagrodę konsumentów, jak również nadanie tytułu "Produkt roku 2004" plastrom 3M Viscoplast przez środowisko farmaceutyczne.

Marka 3M Viscoplast w ramach korporacji 3M od wielu lat aktywnie wspiera akcje związane z ochroną środowiska, jak również pomocy najbardziej potrzebującym. Od 2002 roku współpracujemy z PCK, część zysku z każdego sprzedanego produktu przeznaczamy na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża.

Produkty 3M Viscoplast są dostępne w aptekach na terenie całej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *