Bezpieczne i ekologiczne place zabaw AVIS

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zakład produkcyjny firmy AVIS mieszczący się w Lublinie, to nowoczesne przedsiębiorstwo zatrudniające wykwalifikowaną kadrę i posiadające odpowiednie zaplecze technologiczne. Zanim powstaną gotowe place zabaw, konstruktorzy projektują je biorąc pod uwagę wszystkie zagrożenia dla małych użytkowników. Betonowe fundamenty, na których stawia się huśtawki i karuzele oraz specjalne mocowania do podłoża za pomocą stalowych kotw zapewniają stabilną pozycję zabawek na placu.

Wszystkie mocowania poszczególnych elementów drabinek, zjeżdżalni i bujaków są ukryte w konstrukcji lub powlekane tworzywem sztucznym, tak by nie zawadzały bawiącym się na nich dzieciom. Do tego AVIS udziela 36 miesięcznej gwarancji na wszystkie zestawy i meble przedszkolne, a w razie potrzeby wykonuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski.

Ekologia w parze z bezpieczeństwem

Ponieważ Avis nie zatrudnia podwykonawców jest w stanie kontrolować proces produkcji wszystkich zabawek od początku do końca i za niego w pełni odpowiadać. Równie odpowiedzialnie dobiera materiały do wykonywania poszczególnych elementów. Drewniane drabinki i huśtawki produkowane są z naturalnego drewna sosnowego, a bujaki i karuzele ze sklejki z drzew liściastych. Do laminowania, i malowania używa się ekologicznych środków. Proces polimeryzacji zabezpiecza farby na elementach stalowych przed korozją, a drewniane konstrukcje zabawek impregnowane są bezpieczną dla środowiska i użytkowników metodą próżniowo-ciśnieniową.

Szczególnie dużo uwagi wymagają zestawy na plac zabaw dla dzieci w różnym wieku. Składają się one z wielu elementów, wykonanych zarówno z drewna jak i metalu czy plastiku. Producent zapewnia jednak, że wszystkie surowce i materiały spełniają normy ekologiczne, a także wymogi dla produktów przeznaczonych dla dzieci. Na dowód tego jest w stanie przedstawić wymagane atesty i certyfikaty. Place zabaw Avis są ekologiczne jeszcze z tego względu, że wystarczą maluchom na długie lata, bez konieczności wymiany czy kupowania nowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *