Bezpieczne wakacje – podróżna bramka ochronna Gate ToGo

Wakacyjne wyjazdy z dzieckiem to czas wspólnej zabawy, relaksu i odpoczynku. To także noclegi w hotelach, pensjonatach i prywatnych kwaterach. Aby Twoje dziecko było bezpieczne, Baby Dan zaprojektował podróżną bramkę ochronną Gate ToGo. Dzięki niej strome schody, niezabezpieczone drzwi i przejścia nie będą już groźne dla Małego Podróżnika. Ograniczając dziecku dostęp do schodów i pomieszczeń dla niego niebezpiecznych, rodzice mogą wypoczywać spokojniej.

Gate ToGo to przenośna, składana bramka ochronna sprzedawana w komplecie z wygodną torbą. Idealne rozwiązanie również wtedy, gdy odwiedzamy z dzieckiem dom dziadków, rodzinę czy znajomych. Gate ToGo w prosty sposób zabezpieczy schody i przejścia o szerokości 71 cm – 92 cm.

Gate ToGo to przenośna, składana bramka ochronna

Bramka Gate ToGo została wyposażona w opatentowany na całym świecie wskaźnik poprawnego montażu. Dodatkowo zwiększa on bezpieczeństwo dziecka, a rodzicom daje całkowitą pewność, że bramka została prawidłowo zamontowana. Tylko przy poprawnym i bezpiecznym zainstalowaniu bramki czerwono-czarny wskaźnik ostrzegawczy zniknie.

Bramka montowana jest rozporowo – bez konieczności użycia kołków czy wkrętów. Dzięki temu po jej zdemontowaniu na ścianach nie zostaną żadne ślady. Spełnia przy tym najostrzejszą normę bezpieczeństwa EN 1930:2000. Montowane rozporowo bramki ochronne Baby Dan jako JEDYNE NA ŚWIECIE spełniają tę normę!

Gate ToGo składa się do niewielkich rozmiarów i waży jedynie 2,25 kg! Łatwo ją przewieźć, a montaż i demontaż jest niezwykle prosty i zajmuje zaledwie kilka minut.
Cena detaliczna: 209 zł
Więcej informacji na stronie: www.babymoose.pl
Produkt dostępny w wybranych sklepach z artykułami dla dzieci na terenie całego kraju.


EN 1930:2000

Symbol EN 1930 jest oznaczeniem normy przyjętej przez kraje europejskie dla wymogów bezpieczeństwa, jakie muszą spełniać bramki i barierki ochronne dla dzieci w wieku do
24 miesięcy z przeznaczeniem do wykorzystania w domu.

Elementy blokujące oraz mocujące bramkę w przejściu powinny być odpowiednio mocne i wytrzymałe oraz wykluczać możliwość manewrowania nimi przez dziecko w wieku do 24 miesięcy. W ramach standardu EN 1930 bramki poddawane są tzw. testom uderzeniowym, które symulują sytuację, kiedy rozpędzone dziecko wpada na bramkę. Aby bramka przeszła ten test, musi bezwzględnie pozostać w przejściu po uderzeniu.

Spełnienie wymogów standardu EN 1930 daje również gwarancję, że żadna z bramek nie wywoła ryzyka unieruchomienia palców, głowy lub innych części ciała dziecka. Pod uwagę brane jest także ryzyko zadławienia drobnymi częściami. Wymogi standardu EN 1930 dotyczą też progów, wysokości bramki oraz takiego wykonania bramki, aby mieć pewność, że dziecko w wieku do 24 miesięcy nie będzie się po niej wspinać.

Wszystkie bramki ochronne Baby Dan przed dopuszczeniem do sprzedaży poddano testom według standardu EN 1930. Testy te zostały przeprowadzone w niezależnych instytutach badawczych.

Baby Dan
Duńska firma Baby Dan powstała w 1947 roku z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Od samego początku jej celem było znajdowanie rozwiązań, które czyniłyby otoczenie bardziej bezpiecznym dla dziecka. To właśnie Baby Dan w 1968 roku wynalazł i rozpoczął produkcję bramek ochronnych.

Baby Dan jest dziś największym na świecie producentem bramek ochronnych. Ma również najszerszą ofertę innych zabezpieczeń (blokady szuflad, szafek, drzwi, okien, urządzeń kuchennych, osłony narożników itp.). Ponad 75% produkcji jest eksportowane do 30 krajów świata. Firma posiada certyfikat ISO 14001 gwarantujący dbałość o środowisko naturalne oraz jest członkiem Global Safety Co-operation – organizacji zajmującej się poprawą standardów bezpieczeństwa produktów dla dzieci. Wszystkie produkty Baby Dan spełniają najostrzejsze europejskie normy bezpieczeństwa i jakości.

Misją firmy Baby Dan jest czuwać nad bezpieczeństwem najmłodszych tak, aby rodzice mieli pewność, że ich dzieci mogą w pełni bezpiecznie poruszać się w domu oraz poza nim. Kierując się misją „Eyes for Safety” przy doborze materiałów, sposobów produkcji oraz przy rozwoju produktów, Baby Dan przykłada najwyższą wagę do zagadnień związanych ze zdrowiem, bezpieczeństwem i ochroną środowiska.

Oferta Baby Dan obejmuje dziś nie tylko zabezpieczenia ale także szeroką gamę akcesoriów dla dzieci w wieku 0 – 3 lat. Pomimo dynamicznego rozwoju Baby Dan pozostaje
w 100% firmą rodzinną zatrudniając obecnie 135 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *