Body niemowlęce – kultowy design dla rodziców

Odwiedzając targi mody, np. w Łodzi, czy Warszawie można się niebywale zdziwić, gdy oprócz kreacji damskich i męskich czołowych projektantów, możemy zobaczyć body niemowlęce w wydaniu glamour. Body stanowi bowiem inspirację od dawna dla wielu producentów i projektantów odzieży.

Cóż to znaczy? Mianowicie body niemowlęce stanowi jedno z głównych ubranek, które zakładamy naszym małym dzieciom. Dlatego, że jest wygodne zarówno dla dziecka, jak i rodzica – podtrzymuje pieluszkę, jest rozpinane w kroku, nie podciąga się, nie zsuwa, można do niego założyć i spodenki, i rajstopki, i spódniczkę itd. Body niemowlęce stało się niejako ikoną i synonimem ciuszków dziecięcych. Właśnie dlatego niektórzy postanowili odświeżyć je i urozmaicić ciekawym designem.

Oryginalne body niemowlęce najlepsze na prezent

Projektanci wymyślają coraz to ciekawsze wzory i grafiki, niekiedy bardzo zaskakujące. Przeważnie efekt jest komiczny – maleńki człowiek ubrany w body w kolorach FC Barcelony lub innego klubu sportowego, z grafiką z filmu, kultowego komiksu, z wąsami, z krawatem lub muszką, itd., itd.

Modne są również body niemowlęce w stylu t-shirtów z nadrukami różnych haseł. Tego typu podkoszulki są od pewnego czasu hitem modowym, co widać po celebrytach, którzy chętnie je noszą.

Na body również możemy wyczytać najróżniejsze sentencje, zabawne teksty, sekwencje, cytaty itd. Maluchy w takich strojach wyglądają zabawnie, dlatego rodzice z chęcią inwestują w designerską bieliznę dla swoich pociech. Poza tym takie body niemowlęce to świetny pomysł na prezent dla dziecka, gdy wybieramy się do znajomych. Rodzice dbający o swoją stylizację na pewno docenią ciekawe body dla swojego dziecka.

Wybierając takie z sentencją, warto kupić takie, które nawiązuje w jakiś sposób do rodziców malucha – ich życia, przygód, stylu życia itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *