Dla większości z nas wygląd i image jest istotną sprawą. Dlatego kobieta nie rozstaje z lusterkiem. Lusterko, mascara, pomadka i cień jest w każdej damskiej torebce, niezależnie od sytuacji. Każda przerwa w pracy czy na uczelni, na spotkaniu biznesowym, imprezie czy randce – jest okazją do szybkiego udoskonalenia perfekcyjnego makijażu.

Firma Delia Cosmetics – specjalista w produkcji kosmetyków do makijażu– stworzyła diamentowe cienie do powiek z myślą o kobietach, które nie chcą tracić życia na poprawki. Nie ma nic gorszego od rozmazanych, nietrwałych cieni. Kolekcja szesnastu diamentowo-perłowych odcieni Delia Glamour Fashion Diamonds & Pearls stworzona została zgodnie z najnowszymi trendami, by podkreślić kształt i urodę oczu kreując niepowtarzalny makijaż. Cienie posiadają wysokozmikronizowaną strukturę, dzięki czemu nie osypują się i utrzymują na skórze przez cały dzień.

Najnowsza kolekcja cieni do powiek, to propozycja dla kobiet odważnych, dynamicznych i nowoczesnych. Unikalne połączenie pigmentów z diamentowo – perłową masą zapewnia niezwykły, wielowymiarowy połysk, a lekka kremowa konsystencja idealnie się rozprowadza i współgra z cienką skórą powiek równomiernie do niej przylegając. Nowe, eleganckie i funkcjonalne opakowanie z aplikatorem wyróżni cień Delii wśród wielu innych propozycji.

Cienie można stosować na sucho, uzyskując efekt dyskretnych i delikatnych barw – odcienie skrzydeł motyla lub na mokro tworząc intensywny i wyrazisty makijaż –a la „wamp efekt”. Fantazyjne kolory nasycone perłowymi refleksami rozświetlają spojrzenie nadając mu wyrafinowaną głębię i blask.

Nowa seria modnych opalizujących cieni do powiek Delia Glamour Fashion “Diamonds & Pearls” dostepna na terene całego kraju w drogeriach. Każdorazowo cienie opakowane są w pudeleczko z czterema “karatami” cieni na wzór drogocennych kamieni w biżuterii.

Diamentowe Cienie do powiek Delia Glamour Fashion:
Diamonds & Pearls (4,5 gram): ok. 9,90 zł
Kolekcja 16 odcieni wiodących kolorów (róże, beże, zielenie, fiolety, niebieskie) w różnej tonacji i nasyceniu barw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *