Czwarty koncert dziecinnie prosty w Poznaniu

Powitają nas muzycy z Orkiestry Kameralnej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wraz ze swym dyrygentem Aleksandrem Grefem.

Wstęp (jak zwykle) wolny!
Także i tym razem przebieg oraz organizację koncertu dostosujemy do percepcji i potrzeb maluszków (wykładziny i poduszeczki zamiast krzeseł, odpowiednia głośność utworów), a w sali, oprócz pięknej muzyki, nie zabraknie także dodatkowych atrakcji, jakimi będą tańce, piosenki, świetna zabawa i … losowanie nagród!

Dziękujemy Wam za wspieranie naszych działań i informowanie swoich znajomych o każdym muzycznym wydarzeniu, jakie dla Was organizujemy. Także i tym razem przesyłamy w załączniku mini plakacik z prośbą o jego wydrukowanie i wywieszenie w firmach oraz miejscach chętnie odwiedzanych przez rodziców.

Zapraszamy do współpracy! Jesteśmy przekonani, że każdy może przyczynić się do uświetnienia naszego rodzinnego – kreatywkowego święta. W zamian otrzymacie uśmiechy dzieci, a to jest przecież bezcenne.

A wszystkich zainteresowanych mądrym i świadomym rozwojem dzieci odsyłamy na nasze strony internetowe www.kreatywka.pl . Razem tworzymy świat dobrych i mądrych dzieci.

Do zobaczenia!
Beata Kołodziejczyk i Iwona Grenda
Kreatywka – Pracownie Dziecięcych Marzeń
e-mail: biuro@kreatywka.pl
tel: 061 832 36 45
tel kom: 604 208 348

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *