W zależności od tego, jakie zapachy lubimy takie też kosmetyki nabywamy w drogeriach. Istnieją jednak pewne zapachy czy też linie kosmetyków uniwersalnych, które dzięki swoim niezwykłym właściwościom nadają się do pielęgnacji ciała każdej kobiety bez względu na jej wiek czy rodzaj skóry.

 

 

Prezentowany przez nas kosmetyk zapachowy to dezodorant w sprayu Elina. Dezodorant posiada w swoim składzie skoncentrowany aloes, dzięki czemu nasza skóra i całe ciało nie tylko będą pięknie pachnieć. Dzięki aloesowi zawartemu w kosmetyku, nasza skóra będzie odpowiednio nawilżona i zmiękczona. Aloes pomoże nam także w złagodzeniu wszelkich podrażnień, jeśli takowe będą na naszej delikatnej skórze w okolicy pach.

Aloes sam w sobie to składnik wręcz doskonały. Jest on, bowiem skarbnicą witamin, dzięki których nasza skóra otrzymuje odpowiednią dawkę wszelkich potrzebnych jej składników odżywczych, odbudowujących i nawilżających.

Dezodorant Elina z dodatkiem Aloe Vera stworzy na naszej skórze ochronną warstwę, dzięki której nasza skóra pozostanie na długi czas świeża i odpowiednio nawilżona.

Kosmetyk dodatkowo zapewni nam orzeźwienie oraz uczucie świeżości na długi czas. Dzięki niepowtarzalnej kompozycji, starannie wybranych składników, kosmetyk może być używany przez każdego, nawet przez osobę z bardzo wrażliwą skórą.

Dezodorant Elina w sprayu nadaje się doskonale na prezent dla przyjaciółki czy mamy. Posiada unikatowy zestaw potrzebnych do pielęgnacji skóry całego ciała składników. Nadaje się dla osoby w każdym wieku i z każdym rodzajem skóry. Będzie nim zachwycona zarówno nastolatka, dla której ładny, mocny i oryginalny zapach to podstawa; jak i każda pani w dojrzałym wieku, dla której dbałość o dobry stan skóry to bardzo ważna sprawa.

sklep gusia.pl
kup ten produkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *