Dzień Dziecka – zadbaj o komfort skóry Twojego dziecka

Dzień Dziecka jest  wyjątkowy w życiu każdego malucha. Dzieci oczekują go ze szczególną niecierpliwością, bo wiedzą, że w tym dniu są dla dorosłych najważniejsze. Rodzice z kolei starają się zapewnić dzieciom rozmaite atrakcje – wyjście do zoo, kina, na lody lub też po prostu poświęcają im w tym dniu więcej swojego czasu. Dobrze, że jest jeden taki dzień
w kalendarzu, choć z pewnością marzeniem wszystkich dzieci jest aby każdy kolejny był do niego podobny i aby zabiegani i zajęci swoimi problemami dorośli znaleźli dla nich więcej czasu na co dzień!

Codzienna troska o dziecko nie polega jednak tylko na budowaniu z nim dobrych relacji
i sprawianiu mu przyjemności. Trzeba je wychowywać, uczyć świata, stawiać granice. Aby było zdrowe, zadowolone i szczęśliwe trzeba je też w odpowiedni sposób odżywiać,  podawać potrawy, które są pełnowartościowe a jednocześnie nie powodują uczuleń. Szczególnie dbać trzeba o jego niedojrzałą skórę, która łatwo ulega otarciom, reaguje na wysoką temperaturę potówkami i jest skłonna do rozmaitych pokarmowych i kontaktowych alergii. Dlatego skórę dziecka starannie pielęgnujemy specjalnie do tego celu przeznaczonymi kosmetykami i stosujemy odpowiedni proszek do prania dziecięcych ubranek.

Hipoalergicznym proszkiem przeznaczonym do prania dziecięcych ubranek jest JELP, który został stworzony specjalnie po to by chronić delikatną skórę dzieci. JELP nie zawiera żadnych drażniących skórę substancji chemicznych jak wybielacze, aktywatory TAED czy fosforany.

Produkt JELP zawiera wyłącznie naturalne składniki: polikarboksylaty, zeolity, węglany oraz siarczany, dzięki temu nie powoduje podrażnień i może być stosowany także w przypadku wrażliwej skóry alergicznej od pierwszych dni życia dziecka. Pamiętajmy, że JELP dba o komfort dziecięcej skóry przez cały rok – nie tylko w Dniu Dziecka! JELP Soft 2 w 1
Proszek JELP można kupić w hipermarketach, supermarketach oraz sklepach detalicznych na terenie całego kraju. Produkt jest dostępny w opakowaniach 600g (6,90 PLN), 2,4kg (24,90 PLN) oraz 5,4kg (48,90 PLN).
Informacje o firmie

Producentem proszku do prania JELP jest duńska firma Danlind, założona w 1928 roku przez rodzinę Lind. Danlind produkuje szeroką gamę specjalistycznych środków piorących,
tj.: proszki do prania, tabletki do prania, proszki w koncentracie tzw. compact, płyny do prania i zmiękczania tkanin, środki czyszczące do zmywarek. Producent posiada certyfikaty środowiskowe ISO 14001 i EMAS. Główną marką firmy Danlind jest JELP, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Dramers S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *