Od 18 maja br. rozpoczyna akcję pod kryptonimem "Pokaż nogi. Krótko, krócej, coraz krócej". W ramach promocji każdy, kto dokona zakupu szortów, rybaczek czy sportowej spódniczki mini dostaje t-shirt za 1/2 ceny. W ramach rekompensaty za brak męskich spódniczek i rybaczek Panowie mogą otrzymać t-shirt kupując bojówki. Promocja trwa do 31 maja br.

Do końca maja Top Secret oferuje także ujednolicone ceny na zakup wszystkich bluz damskich i męskich – 49,90 zł lub 59,90 zł. Bezterminowo trwają również programy rabatowe oferowane posiadaczom kart oferowanych przez partnerów Top Secret: Avanti, Citibank, Lukas Bank oraz BPH. Dokonując płatności bezgotówkowych klienci otrzymują 9% lub 10% rabat na zakup wszystkich ubrań i dodatków z bieżącej kolekcji.

Najnowsza kolekcja Top Secret, to modny casual w stylu energy przełamany swobodną elegancją. W wersji dla kobiet do wyboru w wariancie romantyzm z nutą zmysłowości albo nieszablonowość plus wygoda. W kolekcji męskiej dominuje naturalność i prostota. Całość kolekcji łączy modne wzornictwo i kolorystyka oraz jakość i konkurencyjna cena.

Top Secret ubiera od obutych stóp do głów. W wiosennej kolekcji oferuje topy, koszulki, koszule, bluzki, bluzy, spódnice, sukienki, spodnie, żakiety, marynarki, kurtki i płaszcze. Oferta na wiosnę pozwala stworzyć indywidualne i niekonwencjonalne zestawy do pracy, do szkoły, na spotkanie z przyjaciółmi, rodzinne wizyty czy weekendowy wyjazd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *