ECCO Walkathon w serialu „M jak miłość”!

Do przeniesienia akcji serialu w realia ECCO Walkathonu skłoniło producentów zaangażowanie młodych aktorek w działalność charytatywną. Zarówno Kasia Cichopek, jak i Ania Mucha zostały ambasadorami charytatywnego spaceru i zapowiedziały swój udział w imprezie. „To fantastyczny pomysł, żeby połączyć aktywność fizyczną z działalnością charytatywną. Chętnie zaangażujemy się w pomoc potrzebującym, a serial zyska dzięki temu na wiarygodności." – powiedziała podekscytowana Kasia Cichopek.

W tym roku ECCO Walkathon odbędzie się 23 września na Polu Mokotowskim w Warszawie. Co roku w charytatywnym spacerze biorą udział gwiazdy sportu, filmu i estrady, ale tegoroczna edycja Spaceru Ludzi Dobrej Woli będzie wydarzeniem szczególnie wyjątkowym. Producenci serialu zdecydowali, że podczas imprezy zostanie nakręcony jeden z odcinków „M jak miłość", w którym m.in. dwie jego bohaterki Kinga Zduńska i Madzia Marszałek, grane przez Kasię Cichopek i Anię Muchę, zaangażują się w pomoc potrzebującym i wezmą udział w ECCO Walkathonie.

Emisja specjalnego odcinka „M jak miłość" zapowiadana jest na styczeń 2007 roku.
ECCO Walkathon to międzynarodowa impreza charytatywna, od zeszłego roku organizowana także w Polsce. Przedsięwzięcie opiera się na prostym pomyśle. Uczestnicy spacerują po jednej z dwóch wybranych przez siebie tras, a organizator – producent wysokiej jakości butów – firma ECCO,  za każdy wychodzony przez nich kilometr wpłaca 4 złote na konto jednej z trzech fundacji. W tym roku są to: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, Polska Akcja Humanitarna i  WWF. Na uczestników tegorocznej edycji ECCO Walkathonu czeka wiele atrakcji.

W spacerze wezmą udział znani sportowcy, aktorzy i piosenkarze, a oprawę muzyczna zapewnią koncerty Andrzeja Piasecznego i Krzysztofa K.A.S.Y. Kasowskiego. Podczas imprezy odbędzie się też pokaz salsy w wykonaniu grupy Latin Groove i prezentacja nowej dyscypliny sportowej – Nordic Walkingu, a każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w konkursie fotograficznym.

Odwiedź koniecznie stronę ECCO Walkathonu www.eccowalkathon.pl.
Spotkajmy się 23 września 2006 roku na Polu Mokotowskim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *