Brak systematycznego ruchu ma realny wpływ na zdrowie i samopoczucie każdego człowieka. W związku z tym, warto choć chwilę dziennie poświęcić na aktywność fizyczną. Rodzaje ruchu mogą być różne – począwszy od nordic-walkingu, po fitness przez telewizorem, aż po „wycisk” na siłowni. Jednak niekoniecznie trzeba się napocić, by osiągnąć efekt, jakim jest zdrowe ciało. Dzięki urządzeniu do terapii dynamicznej FLABeLOS wystarczy zaledwie dziesięć minut dziennie, by w prosty sposób trenować w jednym momencie wszystkie mięśnie.

Jak to możliwe?

Wibracje wytwarzane przez FLABeLOS’a zmuszają do pracy każdą komórkę ciała. Dzięki temu, tkanka tłuszczowa zostaje rozbita, krążenie krwi ulega przyspieszeniu, a przemiana materii zostaje wzmożona. Ponadto, regularny trening poprawia elastyczność stawów, a także wspomaga proces odbudowy kości, przez co stają się bardziej odporne na złamania.  Fakt ten, ma ogromne znaczenie, szczególnie w przypadku osób starszych, u których prawdopodobieństwo zachorowania na osteoporozę jest wysokie. Badania wykazują, że po 40 roku życia zarówno kobiety, jak i mężczyźni zaczynają tracić tkankę kostną z szybkością około 0,3% rocznie. U mężczyzn ta średnia szybkość utrzymuje się do końca życia. U kobiet sytuacja jest analogiczna, ale… do czasu menopauzy. Wówczas szybkość utraty masy kostnej zwiększa się aż 10-krotnie, a co za tym idzie ryzyko złamań rośnie w zastraszającym tempie. Zatem, jeśli jesteś osobą starszą, otyłą lub zwyczajnie nie masz czasu na ćwiczenia FLABeLOS jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nie tylko pomoże Ci stać się fit, ale także realnie zadba o zdrowie bez względu na Twój wiek.

Co ważne, FLABeLOS został uznany za wyrób medyczny przez Instytut MedCert w Hamburgu, a także był przez długi czas testowany w renomowanych klinikach, min. w Instytucie Health Central OTI w Australii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *