Tak jak człowiek potrzebuje pokarmu aby żyć, tak i naszym „zielonym domownikom” regularnie powinno się dostarczać wartościowych substancji.

W gamie nawozów FRUCTUS znalazły się dwie nowe płynne odżywki. FRUCTUS do roślin kwitnących oraz FRUCTUS do pelargonii i innych kwiatów balkonowych. Zawierają one niepowtarzalną kompozycję makroelementów takich jak azot, fosfor, potas, magnez, których nasze rośliny potrzebują aby bujnie rosnąć. Produkt wzbogacony został zestawem mikroelementów takich jak żelazo, cynk, mangan, bor, miedź i molibden. Nawozy FRUCTUS nie zawierają szkodliwych dla roślin chlorków. Ich zbilansowany skład został ściśle dostosowany do potrzeb roślin kwitnących. Odżywczy koncentrat zapewni im obfite kwitnienie, a kwiatom nada soczystą barwę.

RUCTUS do pelargonii szczególnie polecany jest do roślin balkonowych tj. bacona, bidens, cuphea, lobelia, pelargonia, petunia, sanvitalia, surfinia, uczep, czy werbana. FRUCTUS do roślin kwitnących z pewnością polubią azalia, begonia, cyklamen, fuksja, gloksynia, hortensja, jaśmin, lantonia, lewkonia i róża. Oba produkty sprawdzą się także w pielęgnacji kwitnących roślin ogrodowych. Stanowią wartościowy pokarm dla astrów, bratków, chryzantem, dalii, hiacyntów, narcyzów i tulipanów.

FRUCTUS dostępny jest w formie płynnego koncentratu w opakowaniach 1,0 i 0,5 litra. Jest niedrogi oraz łatwy w użyciu. Jedną nakrętkę płynu dodajemy do 2 litrów wody i tak przygotowanym roztworem podlewamy kwiaty. Taki odżywczy zabieg wystarczy stosować raz na dwa tygodnie, a nasze rośliny będą tryskały zdrowiem. FRUCTUS dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach ogrodniczych.

Cena: Butelka koncentratu 0,5l – cena 3 zł; 1,0l – cena 5 zł;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *