Gwarantowane nagrody w salonach urody! Wyjątkowa akcja promocyjna marki Veet.

Marka Veet przygotowała dla swoich klientek super promocję pod hasłem „Gwarantowane nagrody w salonach urody”, dzięki której będą mogły podkreślić swoją kobiecość i wydobyć naturalne piękno.

Wystarczy kupić dowolne 2 kosmetyki do depilacji Veet, zachować oryginalny paragon i przesłać formularz zgłoszeniowy, aby otrzymać od marki Veet wyjątkowy prezent: darmowe zabiegi kosmetyczne w salonie urody. Do wyboru jedna z nagród: manicure, pedicure, strzyżenie, zabieg na twarz, masaż lub tanning (opalanie natryskowe).

Promocja marki Veet „Gwarantowane nagrody w salonach urody” potrwa do 31 marca 2008r. (ostateczny termin zabiegu).

Jak dostać ten wspaniały prezent? Na stronie www.veet.pl znajduje się formularz zgłoszeniowy, który po wypełnieniu należy przesłać pocztą pod wskazany adres razem z zaadresowaną kopertą zwrotną i oryginalnym paragonem (paragonami) potwierdzającym zakup 2 kosmetyków marki Veet. W formularzu należy zaznaczyć 3 daty zabiegu do wyboru, 3 preferowane zabiegi od wyboru oraz 3 dzielnice lub miasta do wyboru.

Konsultanci Veet zlokalizują odpowiedni salon urody oraz dostępny zabieg we wskazanej przez klienta okolicy i w ciągu 4 tygodni od otrzymania zgłoszenia prześlą kupon upominkowy upoważniający do realizacji nagrody.

Po otrzymaniu kuponu upominkowego wystarczy zadzwonić do wskazanego salonu kosmetycznego, podać numer kuponu upominkowego i umówić się na darmowy zabieg kosmetyczny.

Osoby biorące udział w promocji mogą tylko raz skorzystać z każdego zabiegu oferowanego w czasie trwania promocji, np.: można skorzystać z jednego masażu, za każdym następnym razem należy wybrać inny zabieg. Można skorzystać łącznie z nie więcej niż 5 zabiegów.

Veet. Poczuj się pożądaną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *