HELP Summer Tour – przystanek Wrocław

W sobotę 22 sierpnia wolontariusze kampanii HELP i mobilne centrum badań po raz pierwszy w tym roku odwiedzą Wrocław. Między 10.00 a 18.00 będzie można ich spotkać  na placu przed Pasażem Grunwaldzkim. Na stoisku kampanii wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnego badania poziomu tlenku węgla. Ponadto, kamera HELP uwieczni każdego, kto zgodzi się podzielić z innymi swoimi doświadczeniami związanymi z walką z tytoniem.

Gościem specjalnym sobotniej imprezy będzie Natalia Lesz – ambasadorka kampanii. Wokalistka zaangażowała się w prozdrowotne działania HELP w czasie wakacji. O godz. 17.00 rozpocznie się jej koncert na scenie Pasażu. Ponadto, 10 pierwszych osób, które zdecydują się nagrać swoją wskazówkę jak walczyć z tytoniem, oprócz letnich gadżetów HELP otrzyma najnowszy singiel Natalii z dedykacją.

Więcej informacji na temat kampanii znajduje się na stronie www.help-eu.com.

HELP – dla życia bez tytoniu
Kampania “HELP – dla życia bez tytoniu”, organizowana przez Komisję Europejską ma na celu przekonać ludzi w 27 europejskich państwach członkowskich, aby nie rozpoczynali palenia albo je rzucili oraz informować o zagrożeniach wynikających z biernego palenia.

Uwaga
Opinie wyrażone w tej informacja prasowej nie powinny być pod żadnym pozorem traktowane jako oficjalne stanowisko Komisji Europejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *