Idzie wiosna, idą zmiany – zdrowe odchudzanie z Laboratoriami Natury

Proces odchudzania wspomagany przez odpowiednie suplementy firmy Laboratoria Natury to skuteczny sposób na wysmuklenie ciała bez rygorystycznych wyrzeczeń i niebezpieczeństwa powrotu zgubionych kilogramów. W połączeniu z aktywnością fizyczną i zbilansowaną dietą, produkty Laboratoriów Natury powiodą nas lekko i pewnie ku wymarzonej sylwetce.

ALOES LIVE ODCHUDZANIE
Gdy nawet najbardziej rygorystyczna dieta nie przynosi oczekiwanych rezultatów, może to oznaczać problemy ze spowolnioną przemianą materii.

W takim przypadku z pomocą przyjdzie nam Aloes Live Odchudzanie, który znacząco wspomaga organizm podczas diet odchudzających. Podstawowym składnikiem preparatu jest czysty miąższ aloesowy, który nie tylko reguluje zaburzenia pracy jelit oraz prawidłowe wchłanianie witamin i minerałów, ale także niweluje dolegliwości wrzodowe. Wyciąg z gorzkiej pomarańczy (citrus aurantium) korzystnie wpływa na sylwetkę poprzez stymulowanie metabolizmu tłuszczów i substancji odpowiedzialnych za zwiększanie wydatków energetycznych. Podobnie działają zawarte w preparacie prebiotyki, które regulują motorykę przewodu pokarmowego (niwelując biegunki czy zaparcia) i przywracają równowagę mikroflory jelitowej.

Pojemność: 500 ml.
Cena detaliczna: 28,90 zł

Laboratoria Natury Sp. z o.o.
ul. Stefczyka 30
20-151 Lublin
tel. (081) 442 50 94
fax: (081) 442 01 02
http://www.laboratorianatury.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *