Stres, wstyd, a może zmęczenie? Pedipur S przyniesie ukojenie

Działa wielopłaszczyznowo. Zapobiega nadmiernemu poceniu się stóp i dłoni, ale również pielęgnuje oraz chroni skórę przed bakteriami.

Nie jest odkryciem stwierdzenie, że naturalnej świeżości nic nie zastąpi. Słynna Coco Chanel mawiała: „Kobieta, która nie pachnie nie ma przed sobą przyszłości..” Jednak, co znaczy być osobą zadbaną? Dla każdej z nas to coś innego. Niektóre panie kojarzą dbanie o siebie z regularnymi zabiegami w salonach kosmetycznych, inne z modną fryzurą, jeszcze inne czują się zadbane wyłącznie w zmysłowej bieliźnie.

Ile z nas mimo wszelkiej staranności i czasu poświęconego sobie nie czuło się pięknie i swobodnie? Dlaczego?……. Spocone dłonie czy stopy. Nieprzyjemny zapach, brak komfortu, zdenerwowanie, zakłopotanie, wstyd. Nadmierna potliwość, choć często kojarzona z brakiem higieny ma często inne podłoże. Zależy od temperatury, układu nerwowego, predyspozycji genetycznych, wysiłku fizycznego czy też ilości przyjętego przez organizm płynu. Około 1% dorosłej populacji, których dotyczy problem nadmiernej potliwości, borykają się z nie tylko z problemem estetycznym ale przede wszystkim psychologicznym. Mają z tego powodu mnóstwo kompleksów, są nieśmiałe.

Nowy „Pedipur S” działa na pot jak gąbka. Pedipur S skutecznie zwalcza nadmierną potliwość stóp, zmniejsza wydzielanie potu oraz likwiduje jego przykry zapach na stopach, butach i skarpetkach, a nawet w pantoflach. Działa przeciwgrzybicznie, wysuszająco i ściagająco oraz łagodzi podrażnienia. Ponadto zmiękcza i odświeża skórę, przynosząc ulgę zmęczonym stopom. Łagodzi podrażnienia. Po jego użyciu na skórze pozostaje warstwa ochronna.

Preparat jest bezzapachowy, przed użyciem tubkę preparatu należy wstrząsnąć. „Pedipur S” jest bardzo wydajny, używa się go w niewielkich ilościach. Tubka Pedpiuru S wystarczy na około 6 miesięcy kuracji.

Pozwól sobie na swobodę. Czuj się komfortowo.
„Pedipur S” dostępny w aptekach bez recepty.

Cena w aptece: Puder kosmetyczny Pedipur S w tubce (60 GRAM): 9,60 zł

Farmaceutyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Analityczno-Handlowe PROLAB Halkiewicz i Ratajczyk sp.j.
Paterek, ul. Przemysłowa 3
89-100 Nakło n. Not.
http://www.prolabnaklo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *