Kampania Reality Quitting nareszcie w Polsce!

1 grudnia 2005 roku w TVP, Polsacie i TVN ruszyła, w formie serialu, polska edycja kampanii Reality Quitting „Rzuciłam, bo przykleiłam NiQuitin!” Akcja rzucania palenia „na żywo” przy pomocy plastrów NiQuitin, przeprowadzona  w Wielkiej Brytanii w 2004 roku odniosła olbrzymi sukces: zachęciła tysiące ludzi do podjęcia decyzji o rzuceniu palenia, pomagała przetrwać najtrudniejsze chwile i pożegnać się z nałogiem na dobre.
Takie same cele Reality Quitting  stawia sobie w Polsce.

Beata Bebak –  polska twarz  kampanii „Rzuciłam, bo przykleiłam NiQuitin!”
Beata ma 32 lata i jest mamą rocznego Jasia. Jej mąż pracuje w firmie informatycznej, pali. Beata jest na urlopie wychowawczym, chce jednak wrócić do pracy w firmie wydawniczej. Interesuje się fotografią, uwielbia jeździć skuterem. Wykorzystuje wolny czas, którego ma bardzo mało, na zrobienie prawa jazdy.  Paliła 12 lat. Próbowała rzucać 3 razy, najdłużej wytrzymała miesiąc. Za czwartym razem postanowiła rzucić palenie stosując Nikotynową Terapię Zastępczą. 10 tygodniowa kuracja plastrami NiQuitin sprawiła, że rozstała się z papierosami na dobre.

Od  1 grudnia w telewizji, radiu i internecie (www.niquitin.pl) można śledzić, jak przez 10 tygodni Beata uczyła się na nowo żyć. Bez papierosa!

Reality Quitting – czyli rzucanie palenia „na żywo”
Beata przeszła 10 tygodniową kurację plastrami NiQuitin. Przez czas kuracji prowadziła rodzaj filmowego pamiętnika, rejestrującego sukcesy i problemy, jakie niesie ze sobą podjęcie decyzji o niepaleniu. Beata nie jest aktorką. Beata nie gra. Jest sobą i opowiada o swoich autentycznych zmaganiach. A nam pozwala towarzyszyć sobie w trudnych chwilach i być świadkiem jej drobnych zwycięstw, ale też chwil słabości… Po to, żeby innym było łatwiej. Po to, żeby skorzystali z jej doświadczeń. Po to, żeby przekonać: to się musi udać!

W swoim wideo-pamiętniku Beata opowiada:

  • jakie motywacje nią kierowały, kiedy podejmowała decyzję zerwania z nałogiem
  • jak naprawdę przebiegał jej  proces rzucania palenia
  • z jakimi zagrożeniami i pokusami musiała się zmierzyć, co było najtrudniejsze
  • dlaczego  wybrała  Nikotynową Terapię Zastępczą (NTZ) i plastry  NiQuitin
  • dlaczego tak ważny dla niej był Indywidualny Plan Rzucania Palenia ZDECYDOWANI NIE PALIĆTM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *