Kurs DVD: „MAGIA”

Konstrukcja kursu, dobór ćwiczeń i tematów oraz przejrzysty komentarz lektora sprawia, że każdy posiadacz kursu w niedługim czasie zauważy u siebie efekty profesjonalnego treningu. Nie zwlekaj – rozpocznij ćwiczenia z kursem MAGIA od zaraz!

 

Kurs DVD: "MAGIA"

 

Prezentujemy Państwu kurs na płycie DVD "MAGIA – Tajemnice wielkich iluzji”. Zawartość kursu wyjaśnia i odkrywa sekrety działania popularnych iluzji i trików magicznych demonstrowanych na wielu scenach i spektaklach iluzjonistycznych. Kurs zawiera następujące działy: triki z monetami i banknotami, triki karciane, lewitacje, magia kieszonkowa i magia klasyczna.  Prezentowane w kursie zagadnienia zostały dobrane pod kątem szybkiej i samodzielnej nauki a kulisy magii odsłania przed Państwem, doświadczony iluzjonista i prestidigitator – Rafał Mulka.

Cały materiał zawarty w kursie można dokładnie obejrzeć i  wypróbować w domowym zaciszu, mając do dyspozycji jedynie telewizor oraz odtwarzacz DVD. Realizacja przy użyciu kilku kamer pozwoliła na pokazanie trików magicznych z różnych stron, tak by można było jak najlepiej przyjrzeć się wszystkim szczegółom. Aby materiał stał się jeszcze bardziej czytelny i zrozumiały, w kursie została wykorzystana grafika oraz animacja komputerowa, dzięki czemu nauka jest bardziej skuteczna i przyjemna. Nie bez znaczenia pozostaje komentarz lektora oraz udźwiękowienie. Lektor na bieżąco omawia prezentowane treści, tak aby nauka poszczególnych trików była szybka i efektywna. Menu z podziałem na tematy oraz rozdziały sprawia, że bez problemu można odnaleźć miejsce, w którym zakończyło się naukę.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *