Kurs DVD: „STYLIZACJA FRYZUR”

Konstrukcja kursu, dobór ćwiczeń i tematów oraz przejrzysty komentarz lektora sprawia, że każdy posiadacz kursu w niedługim czasie nabędzie umiejętności szkolenia czworonoga. Nie zwlekaj – rozpocznij ćwiczenia z kursem STYLIZACJA FRYZUR od zaraz!

 

Kurs DVD: "STYLIZACJA FRYZUR"

 

W celu doskonałego przedstawienia technik przygotowania wymarzonej fryzury, zaangażowane zostały modelki z konkretnymi rodzajami włosów. Kurs przestawia m.in. przykłady fryzur na różne okazje dla wszystkich długości, również dla włosów kręconych, porady dotyczące koloryzacji, rytuały pielęgnacyjne, kształty twarzy, przybory fryzjerskie itp.

Z każdym z elementów stylizacji fryzur można zapoznać się spokojnie w domowym zaciszu, a następnie wypróbować zdobytą wiedzę teoretyczną jak i przejrzyście zaprezentowane techniki stosowane w praktyce. Całość materiału została zrealizowana w profesjonalnym salonie fryzur.

Przewodniczką po tajnikach stylizacji fryzur jest Marta Ohde-Kaczyńska – stylistka fryzur, wizażystka, stylistka ubioru – absolwentka m.in. Internationale Make-up und Visagistenschule GIT VARE, Akademii Sztuki Fryzjerskiej LAURENT na codzień pracująca przy produkcji sesji zdjęciowych, teledysków, materiałów reklamowych oraz bieżącej stylizacji Pań pragnących dbać o swój codzienny wizerunek. Każda z przygotowywanych fryzur jest szczegółowo omówiona przez lektora. Całość jest łatwa do zrozumienia i dzięki temu nauka staje szybka i efektywna. Precyzyjnie stworzone menu pozwala wybrać pożądaną fryzurę oraz w razie potrzeby odnaleźć miejsce, w którym wcześniej zakończyłaś naukę!

Mamy nadzieję, że zdobywanie nowych umiejętności z dziedziny stylizacji fryzur przyniesie Państwu dużą satysfakcję!

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *