Leczenie światłem spolaryzowanym lamp Bioptron

Światłoterapia to coraz częściej i chętniej stosowana metoda leczenia różnych problemów zdrowotnych i kosmetycznych. Terapia ta świetnie sprawdza się w leczeniu bólu, regeneracji oraz wzmocnieniu systemu immunologicznego.

Światłolecznictwo znajduje szerokie zastosowanie zarówno w profilaktyce jak również we wspomaganiu procesów leczniczych.

Bioptron jest szeroko stosowany w wielu dziedzinach medycyny: dermatologia, chirurgia ogólna, reumatologia, neurologia, ortopedia i traumatologia, medycyna sportowa, ginekologia i położnictwo, laryngologia, okulistyka, chirurgia plastyczna, urologia, pediatria, geriatria, rehabilitacja i fizjoterapia, psychiatria, medycyna rodzinna, stomatologia, onkologia, medycyna kosmetologia, weterynaria i inne.

Światłoterapia polega na naświetlaniu światłem spolaryzowanym Lampy Biotron chorych tkanek. Pod jego wpływem naczynia naskórka rozszerzają się, zwiększając ilość dostarczanego tlenu i substancji odżywczych dla nowych komórek. Efekty stosowania Lampy są następstwem zmian zachodzących w błonie komórkowej.

Naświetlanie jest szczególnie wskazane w stanach pourazowych stawów i tkanek miękkich, stanach zapalnych i bólach kręgosłupa, zmianach skórnych, ranach, oparzeniach, odleżynach, owrzodzeniach i stopie cukrzycowej.

Bioptron – Wielokierunkowe Wskazania: biostymulacyjne, przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, przeciwzapalne, wirusobójcze, bakteriobójcze, przeciwnowotworowe.

Światłoterapia to już nie jest metoda alternatywna tylko powszechnie stosowana i polecana metoda leczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *