Maty magnetyczne jako sposób na nową lodówkę

Maty na lodówkę to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mogą pozwolić sobie na kosztowny remont pomieszczenia kuchennego, a chciałyby coś zmienić w jego wnętrzu. Wystarczy zamówić odpowiedni wzór, przykleić i … gotowe. Całość zajmuje zaledwie kilkanaście sekund, a rezultat potrafi pozytywnie zaskoczyć. Tym bardziej, jeśli uda się zakupić dobrej jakości maty magnetyczne. Jest to niezwykle ważne, ponieważ od tego zależy całość efektu. Jeżeli będzie wykonana z niskiej jakości materiałów, a przy tym zostanie wydrukowana na kiepskim sprzęcie, nie będzie wyglądać estetycznie, a przy tym szybko straci swoje właściwości.

Mata magnetyczna na lodówkę powinna być wykonana z wysokogatunkowych materiałów, a ponadto powinna zostać pokryta laminatem. Dzięki temu zachowa głębię i nasycenie kolorów i będzie wyglądać jak nowa – przez cały okres użytkowania.

Magnesy na lodówkę posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są w stanie zamaskować wszelkie zadrapania na drzwiczkach lodówki. Dzięki temu sprzęt wygląda jak nowy, mimo że do tej pory pozostawiał wiele do życzenia. Ponadto mata magnetyczna chroni jednocześnie przed wszelkimi dodatkowymi zarysowaniami. Nie straszne jest jej również blaknięcie czy plamienie. Żeby ją wyczyścić, wystarczy przetrzeć ściereczką. Na uwagę zasługuje również prostota przyklejania. W przeciwieństwie do naklejek, nakładanie mat nie wiąże się z powstawaniem pęcherzyków powietrza. Powierzchnia jest idealnie gładka, zapewniając walory estetyczne. 

Do dyspozycji jest wiele motywów, które z powodzeniem można dopasować do swoich upodobań. Na lodówkę można nakleić matę typowo kuchenną bądź przedstawiającą abstrakcję lub przepiękny krajobraz. A wysoka jakość druku i głębia kolorów sprawia, że wzór daje wrażenie trójwymiarowości.

W zupełności wystarczy dobrze wykonana mata magnetyczna na lodówkę, żeby dokonać metamorfozy kuchni. Mata w standardowych wymiarach waha się w granicach do od 150 do 250zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *