Serwis www.erodzina.com ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych na naszych stronach należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem, i to do niego zawsze należy ostateczna decyzja dotycząca ich użycia. Za zastosowanie się do informacji zawartych w serwisie bez należnej konsultacji z lekarzem, autorzy i konsultanci serwisu nie będą ponosić żadnych konsekwencji prawnych.
 
Autorzy serwisu nie utożsamiają się i nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie prywatne opinie wyrażane na jego łamach przez użytkowników.

Pomimo, iż zespół redagujący dołożył wszelkich starań, aby podawane przez niego informacje były kompletne i rzeczowe, nie ponosi on odpowiedzialności za ewentualne błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie eRodzina.com oraz na łamach Forum eRodzina.com. Nie ponoszą oni również odpowiedzialności za informacje i treści przekazywane przez użytkowników za pośrednictwem naszego serwisu i Forum dyskusyjnego.

 
Użytkownik rejestrujący się w www.erodzina.com upoważnia administratorów www.erodzina.com do przetwarzania podanych przy rejestracji danych osobowych na podst. ustawy z dn.29.08.1997 Dz.Ustaw nr 133 wraz z późniejszymi zmianami, do celów marketingowych.
 
Przetwarzamy dane użytkownika, za jego zgodą, m. in. w celu wysyłania materiałów promocyjno-informacyjnych, oferowania produktów, badania rynku i opinii publicznej. Dane te pomagają w określeniu upodobań użytkowników, a tym samym – doskonaleniu kierowanej do nich oferty. Korzystamy ponadto z informacji o użytkownikach dla sprawniejszego organizowania promocji i konkursów. Wiedząc do kogo mają one być skierowane, łatwiej definiujemy ich ostateczną formułę i kształt.
 
Użytkownik rejestrujący się w www.erodzina.com wyraża automatycznie zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną na podstawie ustawy z dn. 18.07.2002 Dz.Ustaw nr 144 wraz z późniejszymi zmianami.
 
Swrwis www.erodzina.com nie zbiera danych osobowych mogących jednoznacznie zidentyfikować użytkownika. Jednocześnie serwis www.erodzina.com nie zbiera takich danych jak imię i nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia, numer telefonu oraz miejsce zatrudnienia.
 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wtórna publikacja lub rozpowszechnianie treści publikowanych przez serwis www.erodzina.com oraz czytelników serwisu www.erodzina.com umieszczonych na każdym ekranie serwisu bez uprzedniej pisemnej zgody Zarządu witryny www.erodzina.com zabronione.
 
Wszelkie ustanowienia związane z marką www.erodzina.com automatycznie odnosi się do www.erodzina.com.pl.
 
Właścicielem marek www.erodzina.com (erodzina.com) i www.erodzina.com.pl (erodzina.com.pl) jest firma Arex Edward Ożarek z siedzibą:
ul. Ostródzka 34, 60-461 Poznań. REGON: 632360485 , NIP: 779-003-04-81
 
Wszelkie wykorzystywanie marki, logo oraz sloganów firmowych bez uprzedniej zgody pisemnej zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *