Nowy klient banku? Sprawdź, na co możesz liczyć

Czy wiesz, że z myślą o nowych klientach banki przygotowują atrakcyjne promocje? Jeżeli szukasz lokaty bankowej w ramach bankowości prywatnej, to w pierwszej kolejności sprawdź, co proponują banki, z którymi jeszcze nie współpracowałeś.

Bankowość prywatna – więcej niż atrakcyjne produkty

Posiadasz sporą kwotę w gotówce? Masz kilka nieruchomości? Z punktu widzenia banku jesteś klientem zamożnym, a to oznacza, że możesz liczyć na podwyższony standard obsługi. To jednak nie wszystko – jako nowy klient, masz również dostęp do atrakcyjniejszych produktów, np. lokat bankowych z wyższym oprocentowaniem.

Chcesz założyć lokatę bankową? Jeżeli dotychczas nie korzystałeś z oferty Lion’s Banku (https://www.lionsbank.pl/), to czas się nią zainteresować. Sprawdź, co otrzymasz w ramach współpracy właśnie z tym bankiem.

Dobra lokata, czyli jaka?

Jeżeli samodzielnie zarządzasz posiadanym majątkiem, to pewnie doskonale wiesz, że dziś lokaty bankowe nie są wysoko oprocentowane – klienci mogą liczyć na oprocentowanie w wysokości ok. 2,00% w skali roku. Do tego dochodzi jeszcze kwestia limitu – na najlepiej oprocentowanych lokatach można zdeponować maksymalnie np. 10 000 zł.

Nie korzystałeś dotychczas z oferty Lion’s Banku? Warto sprawdzić Lokatę Welcome (źródło: https://www.lionsbank.pl/lokata-welcome-online). Decydując się na ten produkt, możesz liczyć, że:

  • na lokacie zdeponujesz kwotę od 100 000 do 350 000 zł,
  • środki będą oprocentowane nawet do 2,25% w skali roku,
  • wybierzesz długość trwania lokaty – bank proponuje zdeponowanie środków na 1 lub 3 miesiące,
  • nie będziesz musiał korzystać z dodatkowych produktów oferowanych przez bank.

Na co jeszcze możesz liczyć, korzystając z oferty Lion’s Banku?

Oferta Lion’s Banku została przygotowana z myślą o klientach zainteresowanych korzystaniem z bankowości prywatnej. Decydując się na produkty właśnie tego banku, otrzymują oni dostęp do szeregu usług concierge (więcej: https://www.lionsbank.pl/concierge). Jako potencjalny klient musisz wiedzieć, że będziesz mógł skorzystać z:

  • Bezpłatnego ubezpieczenia AXA Travel. Często podróżujesz? Jeżeli zdecydujesz się na kartę MasterCard World Elite, to zostaniesz objęty ubezpieczeniem, które gwarantuje m.in. odszkodowanie za odwołanie lotu czy zgubienie bagażu.
  • Sieci ponad 180 saloników zlokalizowanych w różnych miastach na całym świecie – wystarczy tylko, że będziesz posiadał kartę Lion’s Banku. W saloniku nie tylko możesz popracować, lecz także spotkać się z kontrahentami lub klientami – to doskonałe rozwiązanie, jeżeli często podróżujesz w sprawach zawodowych.
  • Programu MasterCard Priceless Specials. To program, do którego mogą przystąpić posiadacze karty Lion’s Banku. Jakie korzyści płyną z takiego kroku? Za każde 5 zł wydane z użyciem karty na koncie klienta jest naliczany punkt. Zgromadzone punkty pozwalają otrzymać atrakcyjne nagrody, w tym również zniżki do różnych sklepów na całym świecie.

Nie jesteś jeszcze klientem Lion’s Banku, a zależy ci na dobrym oprocentowaniu lokaty bankowej i na możliwości skorzystania z podwyższonego standardu obsługi klienta? W takim razie pamiętaj, że ten bank przygotował naprawdę interesującą ofertę. Może zdecydujesz się z niej skorzystać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *