Jednym z dręczących problemów jest również nie zaakceptowanie stojego ciała. Pierwszy stosunek powinien być pełen namiętności ale owa namiętność nie spełni się gdy dziewczyna będzie się kryła, zasłaniała swoje ciało. Nie chodzi tu aby dziewczyna rozebrała się i od razu pokazywała co gdzie ma, nie. Chłopacy pieszcząc, całując swoje partnerki lubią nutę tajemniczości, ale jeśli kryjesz i wstydzisz rozebrać się lepiej odmów współżycie na odpowiedniejszy moment.

Ból. Kobiety boją się bólu. Jedynym sposobem złagodzenia go może być tylko i wyłącznie czułość partnera i jego zdecydowanie. A z Twojej strony całkowite zapomnienie o nim i poddanie się namiętnym uniesieniom. Pamiętaj że ból jest sprawą indywidualną kobiety i jedna może w ogóle go nie odczuwać a druga może mieć straszny ból, zależy to od błony jaką ma dziewczyna.

Zakochanym dziewczyną zależy na swoich chłopcach dlatego też wciąż myślą czy "żebym nie zrobiła niczego żenującego" czy też "czy mu się spodoba seks ze mną". Ale zastanówcie się, czy naprawdę kochający chłopiec mógłby was o takie sprawy posądzać?? Nie, seks z kochającą osobą to niezapomniane przeżycie i nie ważne czy będzie udany czy też nie. Z śmiesznych sytuacji przecież możecie się w przyszłości śmiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *