Tak samo jest w życiu ludzi. Decydując się na pierwszy stosunek bez miłości czy jeszcze innego powodu może mieć to negatywny wpływ na przyszłe życie seksualne. A więc seksualną premierę zaplanujmy tak aby wszystko było zapięte na ostatni guzik.

Miejsce:

Miejsce powinno być dla was obojgu znane, może być to twój pokój, czy też każdy inny który jest wam znany i wiążecie z nim miłe wspomnienia. Nie można zapomnieć o zmienieniu pościeli na czystą, przecież nie wypada się kochać w nieświeżej pościeli, a przecież świeży zapach daje więcej uczucia pewności.

Oczywoście nie każdy ma taką mozlwiośc aby mieć swój pokój w którym będzie z partnerem/partnerką sam, wtedy można wybrać miejsce np. w namiocie podczas wypadu wakacyjnego. Dodatkowe ciemności ponujace (oczywiście jeżeli będzie to noc) dodadzą dziewczyną otwartości, którą nie miałyby gdyby musiały się rozebrać w jasnym pomieszczeniu.
Najlepiej kochać się przy blasku świec i cicho puszczonej nastrojowej muzyce.

I należy pamiętać o najważniejszej rzeczy – nie możecie mieć miejsca gdzie będziecie narażenia na to że ktoś was nakryje wtedy cały urok pryśnie. Współżycie powinno się odbywać w świadomości, że jesteście sami przez długie godziny…    

Czas:

Czas, który potrzebujecie na współżycie nie jest określony jakąś granicą. Powinniście mieć wystarczająco czasu na rozmowę następnie na grę wstępną, a dopiero wtedy na pierwszą inicjację.

Zabezpieczenie:

Szerzej o tym w dziale "antykoncepcja". Dodam tylko, że powinny zostać wybrane takie metody abyście w ogóle wyeliminowali myśl, że można zajść w ciąże.

Podsumowanie:

Chcecie mieć niezapomniane wspomnienia z tej pamiętnej nocy?? Jeżeli tak, to najlepiej abyście niezapominali o najważniejszych sprawach:

  • dobrze dobranym miejscu
  • NIEOGRANICZONYM czasem w bezpiecznym miejscu (najlepiej na bezludnej wyspie)
  • najlepszym dobraniem środków antykoncepcyjnych
  • o wytworzeniu odpowiedniego nastroju, jeżeli go nie będziecie mieli lepiej sobie darujcie igraszki
  • dobrym dobraniu pozycji, pozwalającej osiągnąć największą przyjemność ze stosunku
  • o potrzebach partnera i partnerki i dlatego działajcie zgodnie z zasadą "nic na siłe" a wszystko pójdzie po waszej mysli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *