Wśród atrakcji tegorocznych Piątych Jubileuszowych Polskich Dni w Maso Corto, jak co roku, znajdą się: FUN ON SNOW, czyli testy sprzętu sportowego (nart, desek i butów), AKTIV PROGRAM: tenis, piłka nożna, rolki oraz joga, pływanie i szeroko rozumiane wellnes.

Nasi Goście, wśród których spotkamy znakomite osobowości ze świata mediów, gwiazdy z branży muzycznej, filmowej i telewizyjnej będą mogły uczyć się telemarku, przeżyć ekscytujące wyprawy trekkingowie, obejrzeć pokazy Ski Style oraz poznać najnowsze trendy mody plażowej.

Dla miłośników sztuki kulinarnej przygotowaliśmy festiwal gastronomiczny z udziałem gwiazd polskiej i włoskiej sztuki kulinarnej oraz wycieczkę do urokliwego Merano, gdzie będziemy degustować tutejsze specjały alkoholowe.

Wieczorem zapraszamy Państwa do ogromnego namiotu, w którym poszalejemy do białego rana na koncertach najlepszych polskich gwiazd oraz przy muzyce serwowanej przez DJów. Przeniesiemy Państwa w świat mody, a także rozbawimy najlepszymi polskimi kabaretami.

Specjalnym wydarzeniem, podkreślającym jubileuszowy charakter tegorocznych Dni Polskich, będą Igrzyska Gwiazd, unikatowe wydarzenie łączące w sobie rywalizację w trzech kategoriach, które najlepiej oddają specyfikę i szeroką ofertę atrakcji regionu Alta Adige: sport, sztuka i kulinaria.

Wśród dyscyplin, w których konkurować będą Goście Piątych Jubileuszowych Polskich Dni w Maso Corto znajdują się między innymi: zawody golfowe, narciarskie i strzelanie z łuku. Sztukę kulinarną reprezentują: zawody w ubijaniu bitej śmietany oraz rywalizacja w krojeniu najcieńszego plasterka południowotyrolskiego przysmaku – Specku. Dusze artystyczne też znajdą coś dla siebie, dzięki takim kategoriom jak malowanie na kamieniach czy konkurs fotograficzny.

Maso Corto. 6 minut między zimą i latem!!!*
Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia tego tygodnia z nami, naszymi polskimi przyjaciółmi, artystami, wielkimi postaciami sportu i kultury!

* W 6 minut kolejka Gletscherbahn, wywozi turystów na lodowiec, na wysokość 3212 m.n.p.m.

Do zobaczenia w Maso Corto!
Sepp Platzgummer oraz pracownicy:
Agnieszka, Beata, Lino i Marianna.

Nasza oferta cenowa na Polskie Dni:
TERMIN od 2007-06-16 do 2007-06-23
Ceny od osoby na tydzień + 6-dniowy skipass

  • Apartament typ A – 2 osobowy 250.00 €
  • Apartament typ B – 3 osobowy 212.00 €
  • Apartament typ C – 4 osobowy 202.00 €
  • Apartament typ D – 5 osobowy 189.00 €

Dzieci do 14 roku życia mają zniżkę w wysokości 31,00 €.Dzieci poniżej 6 roku życia lub które wzrostem nie przekroczyły w butach narciarskich 1,20 m – zniżkę w wysokości – 101,00 €.Osoby nie wykupujące skipassu – zniżkę w wysokości – 101,00 €.

UWAGA! Dodatkowo zawsze naliczamy opłatę za końcowe sprzątanie w wysokości 44.00 € od apartamentu.

Wiecej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej:
www.polskiedni-masocorto.pl lub www.masocorto.com.pl

Rezerwacje:
Top***Residence Kurz
Kurzras 115 Maso Corto, 39020 Schnalstal – Val Senales
Südtirol – Alto Adige ITALIA
Tel + 39 0473 66 25 02 Fax. +39-0473 66 22 21
E-mail: info@topresidencekurz.it, beata@topresidencekurz.it

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *