Piękna opalenizna przez cały rok – nowe samoopalacze Lirene

Słoneczna woń tiary i jaśminu w połączeniu z cytrusową świeżością melona i mandarynki, wzbogacona została lekką nutą śliwki i złagodzona subtelnością drzewa sandałowego, białego piżma i paczuli. Produkty posiadają wygodne, nowoczesne formy aplikacji oraz bardzo dobre właściwości samoopalające i pielęgnacyjne.

Hitem linii kosmetyków samoopalających Lirene jest:

Mus samoopalający do twarzy i ciała Lirene:
Mus zapewnia skórze piękny kolor naturalnej opalenizny o każdej porze roku. Produkt rozprowadza się równomierne na skórze, bez efektu smug.  Lekka formuła pianki szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na ubraniu. Mus pozostawia skórę twarzy i ciała w doskonałej kondycji, a efekt opalonej skóry widoczny jest już w godzinę po aplikacji i utrzymuje się do 6 dni.

Mus samoopalający do twarzy i ciała, poj. 150 ml, cena 19,90 zł

Krem samoopalający do twarzy:
Krem samoopalający do twarzy o subtelnym zapachu został stworzony w dwóch wersjach – do jasnej oraz do ciemnej karnacji. Produkt szybko się wchłaniania, zapewniając efekt naturalnie opalonej oraz doskonale nawilżonej, wygładzonej i elastycznej skóry twarzy.

krem samoopalajacy ciemnykrem samoopalajacy jasny

Krem samoopalający do twarzy, poj. 50 ml, cena 15,90 zł

Samoopalacz w kremie do twarzy i ciała:
Zapewnia skórze twarzy i ciała naturalną opaleniznę i ma przyjemny zapach. Dzięki zabarwieniu kremu na kolor ecrú, łatwiej uzyskać równomierny odcień skóry. Samoopalacz szybko się wchłaniania, nie pozostawiając śladów na ubraniu. Produkt poprawia jędrność, elastyczność i nawilżenie skóry pozostawiając ją w doskonałej kondycji.
Efekt wspaniałej opalenizny jest widoczny już w dwie godziny po aplikacji i utrzymuje się nawet do 7 dni.

Samoopalacz w kremie do twarzy i ciała, poj 75 ml, 13,80 zł

Samoopalacz w żelu do twarzy i ciała:
Beztłuszczowa formuła lekkiego żelu, zapewnia szybkie wchłanianie produktu i naturalnie opaloną skórę twarzy i ciała, bez efektu smug. Żel ma subtelny zapach i przyjemne chłodzi skórę. Formuła produktu poprawia kondycję skóry i wygładza naskórek, zapewniając piękny kolor opalenizny o każdej porze roku. Efekt widoczny już w dwie godziny po aplikacji.

Samoopalacz w żelu do twarzy i ciała, poj. 75 ml, 13,80 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *