Planując stosunek nie ma żadnej zasady jaką powinniście wybrać pozycję, lecz jedną z tych podczas których będzie najlepiej będzie wchodzić chłopakowi, a dziewczynie pozwoli to oszczędzić trochę bólu jest pozycja w której partnerka połozy się na brzegu łóżka, a partner na kolanach lub gdy jest wyższe łóżko – stojąc, wejdzie w partnerkę.

Poleca się tą pozycję dlatego, że mięsnie pochwy są rozluźnione i będzie odczuwalna mniejsza penetracja, choć dość głęboka. Jednym z powodów "dlaczego ją" wybrać jest uniknięcie zjawiska podczas którego chłopak nie będzie mogł znależć drogi do partnerki.

Partner będzie dostawał dodatkowych podniecających, dreszczy widząc przed sobą całe ciało partnerki. Mając do dyspozycji wolne ręce chłopak może pieścić łechtaczkę, piersi oraz całe ciało ukochanej pomagając doprowadzić ją do szczytowania aby swój pierwszy raz przeżyła w jak najlepszy sposób.

Jednak nalezy pamiętać, że nie ma pozycji doskonałej, a i w tej są minusy – partnerka może się krępować pokazując całe ciało co uniemozliwi przeżywanie rozkoszy. Jedynym sposobem jest poznanie naprawde dobrze swojej partnerki, jeżeli jest otwarta na świat to dobrą na pierwszy raz będzie ta pozycja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *