Prezent pod choinkę dla zdrowia i urody – ziołowa kuracja oczyszczająca

Z myślą o Gwiazdce firma Ortis przygotowała specjalną edycją preparatu w eleganckim opakowaniu wraz ze świątecznym upominkiem. Detox stanowi niebanalną propozycję prezentu, który zapewni naszym bliskim lepsze samopoczucie oraz doda im sił witalnych.

MethodDraine Detox to skuteczna formuła jedenastu ziół i roślin, które wspomagają proces eliminowania toksyn nagromadzonych w ludzkim organizmie. W skład preparatu wchodzi jedenaście aktywnych ziół, które usprawniają pracę organów wewnętrznych, oczyszczają skórę, poprawiając jej wygląd i wzmacniają ogólną kondycję organizmu.

Wszystkie składniki preparatu MethodDraine Detox można podzielić na sześć grup, z których każda charakteryzuje się innym działaniem. Brzoza oraz wiązówka błotna pomagają uwolnić toksyny z organizmu poprzez oddziaływanie diuretyczne (moczopędne). Karczoch oraz mniszek lekarski wspomagają pracę wątroby i przewodu pokarmowego. Łopian większy oraz bratek trójbarwny oczyszczają i poprawiają kondycję skóry. Koper włoski eliminuje kolki, praca jelit stymulowana jest przez tamaryndowiec, śliwkę, jabłko i winogrona. Zielona herbata ogranicza działanie wolnych rodników i wraz z morszczynem dodatkowo wzmacnia działanie wszystkich składników preparatu.

Wskazania
MethodDraine Detox przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci od 12 roku życia. Jego stosowanie jest zalecane kiedy organizm potrzebuje wzmocnienia np. podczas zmian pór roku, kiedy przygotowujemy się do nowych warunków atmosferycznych.

Cena detaliczna MethoDraine Detox w tabletkach: ok. 120 PLN
Cena detaliczna MethoDraine Detox w toniku: ok. 120 PLN

Laboratoires Ortis – producent preparatu MethodDraine Detox to belgijska firma rodzinna produkująca suplementy diety, obecna na rynku od 1958 roku. Produkty marki Ortis, oparte wyłącznie na naturalnych roślinno-ziołowych recepturach, dostępne są w ponad 35 krajach. Wytwarzane są pod ścisłym nadzorem naukowców, a ich produkcja, magazynowanie i transport spełniają najwyższe europejskie standardy kontroli jakości (HACCP). W oparciu o ponad 40-letnie doświadczenia zespół naukowców firmy Ortis rozwinął metodę detoksyfikacji organizmu, czyli usuwania z niego toksycznych związków poprzez stymulację organów wewnętrznych i pobudzanie ich do naturalnego eliminowania szkodliwych substancji. W Polsce wyłącznym przedtsaiwcielem Ortis jest firma lifetech sp. z o.o.

Dodatkowych informacji udzielają:
Magdalena Figurna, On Board Public Relations, ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa, tel.
022 321 51 00, fax 0 22 321 51 01, e-mail: mfigurna@onboard.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *