Prowadzisz firmę? Wybierz kosze prezentowe dla klientów i kontrahentów

 

W biznesie liczy się nie tylko wysoka jakość świadczonych usług czy dostarczanych produktów, ale również budowanie lojalnej grupy klientów oraz pozyskiwanie nowych kontaktów. Właśnie dlatego coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na zamawianie różnych upominków firmowych i przekazywanie ich kluczowym osobom w swoim otoczeniu biznesowym.

Na to, jak postrzegana jest firma, wpływa bardzo wiele czynników. Wśród nich jednym z kluczowych jest jej wizerunek, ponieważ wtedy, gdy jest ona dobrze postrzegana, przekłada się to na jej popularność oraz na lojalność klientów. Może ona pozyskiwać wówczas nowe kontakty biznesowe, które potrzebne są w dalszym rozwoju. Wizerunek firmy budować można na szereg sposobów, a jednym z nich jest przekazywanie podarunków – taki niewielki gest może znaczyć naprawdę sporo.

kuferek-kawowy

Podarunki w biznesie jeszcze do niedawana były tematem rzadko poruszanym. Teraz jednak rozmawia się już o nich otwarcie. Dzięki nim można bowiem łatwo poprawić pozycję firmy i tym samym sprawić, że stanie się ona lepiej rozpoznawalna w swojej branży i zacznie przynosić większe zyski. Przekazywanie upominków kluczowym klientom, kontrahentom, a także pracownikom niesie jednak ze sobą wiele korzyści, a przy tym wcale nie jest związane z bardzo wysokimi wydatkami.

Jako upominki firmowe można wybrać wiele różnych produktów. Często są to gadżety reklamowe, na przykład kubki, ubrania, smycze czy artykuły piśmiennicze, ale dostępne są również inne propozycje. Dużą popularnością cieszą się również kosze prezentowe, które można dopasować indywidualnie w zależności od okazji. Dlaczego warto zdecydować się na takie właśnie podarunki?

Kosze upominkowe, do kupienia teraz także jako gotowe, wypełnione są po brzegi rozmaitymi produktami delikatesowymi, na przykład słodyczami, kawą, herbatą, przetworami czy alkoholami – winem, whisky, nalewkami. Takie zestawy często uzupełniane są również o różnego rodzaju akcesoria związane z okolicznościami, w których są przekazywane w podarunku, na przykład na święta Bożego Narodzenia mogą być do dekoracje świąteczne. Wszystkie te produkty umieszczone są w dekoracyjnym opakowaniu – wiklinowym koszyku, pudełku tekturowym, a w luksusowej wersji w metalowej puszce czy w drewnianym kuferku.

Ceny koszów prezentowych zależne są przede wszystkim od ich zawartości – za te mniejsze trzeba będzie zapłacić około 50 złotych, natomiast te z bogatą zawartością to wydatek nawet 300 złotych. Dzięki szerokiemu przedziałowi cenowemu można dostosować je indywidualnie do limitów kosztowych związanych z zakupem upominków.

Jeżeli chcesz zamówić kosze prezentowe, znajdziesz je w ofercie firmy Nobilia.pl, która od lat zajmuje się ich przygotowywaniem dla swoich klientów. W jej asortymencie dostępna jest pełna gama koszów upominkowych w różnych cenach, dlatego też mogą być one dobrane indywidulanie w zależności od potrzeb danej firmy oraz jej budżetu. Zamówienia w Nobilia można składać przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *